Подобаються телевізійні шоу, в яких людині доводиться шукати вихід із нестандартних ситуацій? Гра «Кімната 25» надасть вам можливість взяти участь у такій програмі. За мотивами фільму Куб група незнайомців потрапляє до дивного комплексу, з якого необхідно вибратися якнайшвидше. Як розгортаються події – читайте в огляді настільної гри прямо зараз.

Правила ігрового набору

Після розпакування вам будуть доступні понад десять груп артефактів. Початкова дія – визначитися з ігровим режимом. Ви можете грати з таємними зрадниками, діяти спільно, командами або поодинці. Головне завдання – залишити комплекс через кімнату 25.

гра Кімната 25 українською

Правила гри нехитрі. Кожному з учасників видається фігурка, картка персонажа, жетони дій, нагадування та черговість ходу. Вибирається один із трьох варіантів поля, що відрізняються за рівнем складності (мають різну кількість пасток), фігурки розміщуються у стартовій кімнаті і процес пішов.

У вас обмежена кількість ходів, кожен з яких складається з двох фаз: програмування та дія. На шляху буде чотири види різних кімнат: блакитні, червоні, жовті та зелені. Кожному з них притаманні певні преференції, які дають змогу переміщати свого героя особливим чином.

Особливості гри

Ключовою особливістю «Room 25» в українській версії, як і в будь-якій іншій транскрипції, є два протилежні режими геймплею:

  1. Режим кооперації, коли учасники шукають кімнату №25, заходять до неї та висувають її дією «Керувати». Перемога оголошується, якщо всі гравці встигли покинути комплекс до кінця партії.
  2. Режим підозри, коли гравцям лунають таємні жетони в'язнів та охоронців. Завдання перших - знайти цільову кімнату і висунути її дією "Керувати", а завдання других - перешкодити їм в цьому. Таємні охоронці перемагають у тому випадку, якщо двоє ув'язнених померли або їм не вистачило ходів, щоб дістатися кімнати №25.

Альтернативні ігри та відмінність від них

Room 25 українська версія

Якісну альтернативу грі «Кімната 25» українською мовою може запропонувати ігровий набір «Рекон», названий на честь фармацевтичної компанії, яка спровокувала зомбі-апокаліпсис у рамках гри. Тут вам також доведеться опинитися в епіцентрі гуманітарної місії та евакуювати якнайбільше людей за межі поширення смертоносної інфекції.

Рексон націлена на аудиторію шанувальників зомбі-тематики. Однак такий специфічний смак підійде не всім, на відміну від детективно-психологічної картини «Кімната 25».

Кому варто купити гру «Кімната 25»

У рятуванні ув'язнених можуть відчути діти, яким виповнилося 10 років. Грати можна як одному, і командою. Максимальна кількість учасників – 8 осіб. Любителям соціальних реаліті-шоу ігровий набір напевно припаде до смаку. Однак вирішити купити гру можна і з іншої причини: захоплюючий ігровий сюжет та можливість змагатися з таємними охоронцями.