З'явилася ідея придбати штучне дерево на Новий рік чи Різдво? Залишаються сумніви, чи буде виріб привабливим, пишним, красивим, довговічним? Щоб мінімізувати ймовірність непередбачених обставин, варто просто врахувати головні моменти при виборі, спираючись на інформацію, подану нижче.

Від них залежить успішність покупки!

  • Габарити

Для початку варто вибрати простір, на якому буде розміщена "новорічна зелена красуня". Саме він і буде визначальним фактором. Варто приблизно визначити собі висоту, пишність крони. Під ці габарити замовляти новорічне дерево.

  • Конструкція

Лита (дерево виготовлене за спеціальною технологією та представлено покупцю в цілісному вигляді) або збірна (ялинка має кілька елементів, які легко з'єднуються між собою, утворюючи ціле дерево). Завжди варто звертати увагу на місця кріплення гілок, їх зовнішній вигляд, відсутність металевих лозин, що стирчать, або деформованих частин дерева.

  • Стійкість, надійність усієї конструкції

Не хотілося б, щоб у найважливіший момент дерево впало, відвалилися якась гілка або через неякісну підставку ялинка взагалі виглядала нестійкою (таке може статися, якщо в будинку є пухнасті улюбленці). Щоб унеможливити цей фактор, варто перед покупкою перевірити всі її частини, матеріал виготовлення підставки. Ідеально, щоб підставка була на 4 ніжках, але тринога теж цілком підійде, якщо вона міцна, металева, впевнено утримує всю конструкцію на собі.

  • Матеріал голок

Хвоя на штучній ялинці, сосні може бути виконана з лески, ПВХ, пластику. Всі ці матеріали є довговічними, нетоксичними, але мають відмінності у зовнішньому вигляді.

  • Декор

Штучне новорічне дерево може бути у класичному варіанті, без будь-яких доповнень. Або ж із готовим декором. Що це може бути? Різні банти, атласні стрічки, штучні ягоди, вмонтовані в голки світлодіодні гірлянди. Безперечно, ціна штучних ялинок з шишками трохи відрізнятиметься від варіанту без прикрас, все ж таки, заслуговує на увагу покупців. Шишки виглядають як натуральні, мають компактні розміри, розміщуються на всьому периметрі виробу. Загалом створюють образ натурального новорічного дерева, що радує чудовим настроєм та природною красою.

Жива чи штучна?

Тут кожен розставляє собі пріоритети. Вдихати свіжі ялинові аромати, прибирати пожовклі голки, що опалили - або довгі роки насолоджуватися ідеальними формами, зменшити щорічні витрати на 1 пункт, підтримати своїм вчинком екологію. Вибір залишається за покупцем!