Сучасні ідеї штовхають будь-яку сферу вперед, вейпінг також не стоїть на місці. Для зручності та комфорту вейперів вигадують багато. Наприклад, для новачків, які хочуть вивчати самозаміси, вигадали набори, які значно спрощують цей процес. Точніше, такі набори потрібні на початковому етапі, коли вейпер ще не знає, як змішувати рідини і в яких пропорціях. Набори для самозамісу дозволяють освоїти цей цікавий творчий процес, щоб невдовзі створювати складні композиції, яскраві мікси самостійно. Ідея полягає в тому, щоб вейпер лише поєднав компоненти між собою, а пропорції та дозування вже були прораховані замість нього виробником. Це допомагає зрозуміти, чи подобається взагалі новачку цим займатися або йому комфортніше купувати заводську магазинну жижа для пода. Якщо подобається, то сміливо можна йти далі, купувати компоненти для самозамісу, вивчати рецепти, властивості всіх цих компонентів і впізнавати нові грані задоволення. Адже ви зможете створювати щось досконале нове, чого не знайти на жодній полиці магазинів.

Що входить у набір для самозамісу?

Стандартно входить порожній флакон для майбутньої рідини на 30 мл, рослинний гліцерин, премікс (вже поєднані пропіленгліколь та ароматизатори), нікобустер та інструкція. Спочатку вивчіть інструкцію, щоб замішувати компоненти в правильному порядку.

Яка рідину ми отримуємо?

В даному випадку ми беремо за приклад рідини на сольовому нікотині, заправка виходить концентрованою, смачною та ароматною. До речі, смак і міцність ви вибираєте самостійно, вибір виробників також великий. Наприклад, на сайті інтернет-магазину Vaper`s Lab ми нарахували понад п'ятьох виробників, які пропонують свої набори. Це і South Bridje Salt, Twins Salt, Basic Kit Salt, Saltex, Vape Mix Kit Salt 2 та Just Salt. Вибрати будь-який з них ви можете на сайті компанії у розділі «жидкость для POD-систем». 

Чому варто вибрати саме сольову жижу для паріння?

Переваг у сольової рідини досить багато, до них ми віднесемо швидке вгамування нікотинового голоду, відсутність удару по горлу, мінімальна кількість пари, невисока вартість електронної сигарети, повільна витрата заправки, чистота складу і т.д. На сайті Vaper`s Lab ви можете не тільки придбати все для вейпінгу, а дізнатися як зробити самозаміс на сольовому нікотині. Читати тут.