Ви отримали травму чи може вас раптом почали турбувати больові відчуття у суглобах чи спині? Пам'ятайте, що з першою появою проблем в роботі опорно-рухового апарату, обов'язково необхідно записатися на прийом до такого спеціаліста як лікар-травматолог, який працює в сучасній медичній клініці «Медесана», розташованій за адресою: Київ, вул. Оноре де Бальзака, 4а.

Які симптоми повинні насторожити людину та змусити її звернутися до спеціаліста?

Говорячи про основні симптоми, які відповідно повинні змусити ту чи іншу людину звернутися до лікаря, варто згадати не лише про сильний больовий синдром з почервонінням шкіри, у місці, де людина травмувалися, але і:

  • відчуття в суглобах під час руху хрускоту;
  • характерне пальцям або ж кінцівкам неприродне положення;
  • припухлість суглоба, що уже говорити про його суттєве збільшення у розмірах;
  • надто обмежена можливість суглоба в русі або ж навпаки надмірно збільшена його рухливість;
  • порушення у людей їх постави.

Додатково серед головних симптомів, що мають повести за собою візит до лікаря, також находиться оніміння кінцівок зі скаргами на швидку стомлюваність.

Реабілітаційний центр травматології та ортопедії «Медесана»: з якими проблемами люди звертаються сюди?

В цьому центрі травматології та ортопедії займаються не лише лікуванням викривлення хребта, але і займаються неправильною поставою, вивихами з розривами та закритими й відкритими переломами, а також забоями та розтягненнями зв'язок. Додатково спеціалісти цього сучасного українського медичного центру займаються лікуванням міжхребцевих гриж з плоскостопістю та відповідно остеохондрозу шийного відділу хребта.

Саме тому якщо раптом вас чи когось з ваших близьких зі знайомими потурбує тривалий або ж гострий біль в хребті та шиї. Раптом у вас станеться перелом кінцівок чи може травма. Раптом ви за тих чи інших обставин пошкодили суглоби з м'язами чи зв'язками, без роздумів та вагань звертайтеся. Обов'язково якнайскоріше запишіться в клініку на прийом та приходьте до спеціаліста на консультацію. Саме він допоможе зрозуміти справжні причини нездужання та болю, а також професійно допоможе вам із вашою проблемою.

До речі, до спеціаліста медичного центру можливий зручний попередній запис. Всю контактну інформацію, необхідну для швидкого зв'язку, шукайте на офіційному інтернет-сайті медичного закладу «Медесана». Піклуйтеся про себе, ну а про ваше фізичне здоров’я допоможуть подбати в «Медесана».