Напевно, ви вже не вперше чули про бази для вейпу, адже це основний компонент, який необхідний при створенні рідини для електронних сигарет. Точніше, основа для вейпу 500 мл складається з декількох компонентів, а саме:

• Рослинного гліцерину. У сфері вейпінгу позначається як VG – vegetable glicerine. Це прозора рідина без запаху, трохи густувата, має солодкий присмак. Багатьом вейперам він навіть до вподоби. Основне завдання рослинного гліцерину – створювати густу пару. Чим вище вміст гліцерину у відсотковому співвідношенні буде у вашій базі, тим густіша буде рідина і, відповідно, пара. VG грає головну роль у вейпінгу, а й у багатьох інших галузях. Його корисні властивості необхідні від фармацевтичної до хімічної промисловості.

• Пропіленгліколю. Як і у гліцерину, цей компонент має своє більш коротке позначення – PG. Цей компонент зовні схожий на VG – також прозорий, не має запаху та навіть смаку. За консистенцією рідкіший. Його основне завдання полягає в тому, щоб розчинити всі компоненти, які є в рідині. Всі вони на олійній основі, тому самостійно змішуватися їм досить важко. Пропіленгліколь робить так, щоб ви парили гармонійну заправку, де всі інгредієнти – це одне ціле. Ця функція дозволяє підкреслити переваги кожного компонента. Наприклад, якщо ви додасте досить велику кількість пропіленгліколю, ви яскраво відчуватимете і ароматизатори, і міцність нікотину. Якщо у співвідношенні VG/PG його не дуже багато, то він просто наголошує на приємному ненав'язливому смаку вашої рідини.

• Іноді до складу бази може входити органічний нікотин. Це дуже зручна функція, оскільки ви на початковому етапі надаєте базі міцності, не вливаєте цей компонент самостійно. Ще й заощаджуйте, оскільки найчастіше додати базі міцності – це безкоштовно. Градація органічного нікотину варіюється від 0 до 18 мг/мл. Легка міцність відмінно поєднується з високим вмістом VG, оскільки у вас буде можливість парити багато і часто. А якщо ви візьмете міцність вище, то довго парити не зможете, оскільки відчуватимете вгамування нікотинового голоду.

Готова база для вейпу впливає практично на всі властивості, які має рідина для електронних сигарет – смак, аромат, міцність, насиченість і навіть просочення ґноту. Отже вибір цієї речовини має бути уважним. Вибирайте лише найкращих виробників, для яких висока якість завжди у прерогативі!

В інтернет-магазині Vaper`s Lab ви знайдете саме такі бази від виробника Hysteria. Найкраща якість, найкраща ціна! Ознайомитись тут