Подумки повернемося на 26 років тому, 1994 року. Саме в цей час у сонячному Сан-Хосе, штат Каліфорнія, було засновано інноваційну компанію Jan Marini, основною метою якої стала допомога людям у вирішенні різних проблем зі шкірою.

Сьогодні Jan Marini — це визнаний лідер та новатор у галузі косметологічного догляду. Компанія постійно розвивається та розширюється, пропонуючи своїм клієнтам нові формули та ефективні продукти для розв'язання безлічі проблем.

Бренд ґрунтується на наукових дослідженнях та доказовій дерматології. Саме це і є запорукою його успіху та гарантією вашого результату.

Асортимент та особливості косметики Jan Marini

Незважаючи на те, що серед продукції бренду можна знайти як лікувальні продукти, так і косметику для щоденного догляду, її продаж без рецепта заборонено. Така політика бренду зумовлена ​​наявністю в продуктах сильнодіючих компонентів високої концентрації. Саме тому офіційну косметику Jan Marini ви зможете придбати лише за рекомендацією спеціалістів.

На сайті інтернет-магазину Лазерхауз Косметикс представлена ​​оригінальна продукція Jan Marini https://laserhousecosmetics.com.ua/ua/jan-marini/ від офіційного постачальника, яку ви зможете купити після консультації косметолога Лазерхауз.

Купити косметику Jan Marini для розв’язання проблем зі шкірою

Продукція бренду надасть можливість вам вирішити такі проблеми зі шкірою: акне, розацеа та гіперпігментація. Також у наявності косметика для постпроцедурного, щоденного профілактичного та омолоджувального догляду.

Для якісного та довгострокового результату, Jan Marini пропонує вашій увазі повноцінні системи догляду, які включають усі необхідні етапи.

Інтернет-магазин Лазерхауз Косметикс працює щодня без вихідних. Ми забезпечимо вам професійне обслуговування, а також швидку та безкоштовну доставку по Києву та Україні.