Не секрет, що ноутбуки Apple переважно використовуються для роботи, а не для розваг. Можна сказати, що це своєрідна філософія бренду, виробник ніколи не прагнув створити ідеальний ігровий комп'ютер. Навіть у тестах продуктивності зазвичай використовуються професійні графічні та інші програми, але не відеоігри. Так склалося, що геймери вважають за краще купувати лептопи інших марок. Але насправді грати можна і на макбук аір, варто лише підібрати модель з потрібними параметрами.

Характеристики MacBook для ігор

Чим відрізняється ігровий ноутбук від інших, наприклад бізнес-моделей? Насамперед, зовнішнім виглядом та органами управління. Найчастіше у таких лептопів особлива механічна клавіатура з гнучкими налаштуваннями підсвічування. Дисплей відрізняється широким кутом огляду, високим FPS та роздільною здатністю. Але, звичайно, найголовніше – це апаратне оснащення:

-  потужний багатоядерний процесор,

-  великий обсяг оперативної пам'яті,

-  дискретна відеокарта,

-  швидкий SSD-накопичувач.

Дізнатися скільки коштує макбук ви можете на сайті https://jabko.ua вже зараз!

Щодо зовнішнього «ігрового дизайну», то жодна модель Макбук йому не відповідає. Всі версії ноутбуків Apple уніфіковані, відрізняються лише розміром корпусу та його кольорами. Так, вигляд клавіатури від моделі до моделі змінювався, але це переважно стосується типів механізмів клавіш, але не їхнього зовнішнього вигляду. Але ось у всьому іншому - підібрати ігровий MacBook можна. Для початку варто пам'ятати, що лінійка лептопів Епл поділяється на кілька підродин:

- легкі MacBook Air,

- прості робочі MacBook Pro 13",

- професійні MacBook Pro 15" та 16".

Яка модель MacBook Pro підійде для геймера

Як ігровий точно не підійде Air та Pro 13-дюймів. Хоча вже з'явилися моделі з процесором Apple M1, але говорити про їхню спроможність поки зарано. Взагалі всі молодші версії Макбук, апріорі, не призначені для вирішення складних завдань. Вони звичайна інтегрована відеокарта, невеликий обсяг ОЗУ, базові накопичувачі. З таким набором характеристик можна успішно працювати з офісними додатками, серфити в інтернет і навіть «балуватися» з Photoshop. Але варто запустити сучасну комп'ютерну гру, як ви зрозумієте, що її не тягне.

Якщо ви шукаєте варіант продуктивного ноутбука — можна купити MacBook Pro в інтернет магазині jabko.ua. Тут ви зможете отримати допомогу у виборі потрібного вам гаджету.