Найкращі аграрні заклади вищої освіти України

Україна, як країна, що є одним з найбільших аграрних центрів світу, потребує великої кількості кваліфікованих спеціалістів у цій галузі. Окрім окремих факультетів, відповідну освіту можна отримати у спеціальних вищих навчальних закладах, що спеціалізуються на підготовці фахівців з аграрної справи.

Студенти цих вузів вивчають агрономію, захист і карантин рослин, садівництво і виноградарство, технології виробництва та переробки продукції тваринництва, лісове господарство, садово-паркове господарство, водні біоресурси, аквакультуру, агроінженерію тощо.

Для тих, хто з дитинства займається цією справою і потребує тільки відповідного диплому, існує інша можливість: на https://diplomukr.kiev.ua/uk/ ви можете купити диплом ціна якого не буде досить високою. Диплом бакалавра дозволить зайняти відповідну посаду та будувати кар’єру в улюбленій галузі. 

ТОП найкращих аграрних університетів України

В Україні працює чимала кількість аграрних університетів. У якому вузі краще навчатись, що отримати корисний та престижний диплом бакалавра або магістра? За підсумками декількох рейтингів, найкращими аграрними вузами України були визнані наступні університети. 

Національний університет біоресурсів та природокористування України

Це один із провідних закладів освіти і науки України. Він розташований у Києві і пропонує велику кількість провідних навчальних програм у аграрній сфері. До складу університету (https://nubip.edu.ua/) входять 3 науково-навчальні інститутів, 13-ть факультетів та 10 відокремлених підрозділів.

Вуз пропонує програми навчання, завершення яких дозволить отримати диплом бакалавра або диплом магістра. Також університет пропонує програми для отримання другої вищої освіти та ступеню доктора наук. 

Університет підтримує міжнародні зв’язки, завдяки яким сотні студентів проходять навчання у Європі та США за програмами обміну. Також вони дозволяють отримувати подвійний диплом від університету-партнера.  

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького

Цей університет (https://lvet.edu.ua/)є найстаршим вузом ветеринарного профілю не тільки в Україні, але й у Європі. Його історія починається з 1512 року, а сьогодні він перетворився на сучасний провідний заклад освіти.

Університет включає 5 факультетів з потужною освітньо-технічною базою:

  • ветеринарної медицини;
  • біолого-технологічний;
  • харчових технологій та біотехнологій;
  • економіки та менеджменту;
  • ветеринарної гігієни, екології та права.

Цей вуз пропонує сучасні європейські програми навчання, що дає можливість студенту самостійно обирати додаткові предмети для вивчення за власним бажанням. 

Університет підтримує активні міжнародні відносини з європейськими вузами, тож студенти можуть навчатись та проходити практику у Польщі, Болгарії, Данії, Німеччині, Франції та інших країнах світу. 

Сумський національний аграрний університет

Це ще один провідний вуз (https://snau.edu.ua/), який готує висококваліфіковані кадри для агропромислового комплексу з поглибленим вивчанням іноземних мов та інформатики. Вуз пропонує цілу низку акредитованих спеціальностей.

На сьогодні в цьому університеті вищу освіту отримують понад 11 тисяч студентів. На базі навчального закладу працює 19 наукових лабораторій, а також аспірантура з 26 спеціальностями.

До складу вузу входять наступні факультети: біолого-технологічний, будівельний, інженерно-технологічний, агротехнологій та природокористування, ветеринарної медицини, економіки та менеджменту, харчових технологій, юридичний. 

Аграрний сектор розвивається дуже стрімко. Нові технології потребують не тільки використання сучасної техніки, але й кваліфікованих кадрів, які зможуть запровадити та реалізувати на теренах країни останні світові здобутки для розвитку аграрної справи. Такий диплом в Україні котується дуже високо, тож випускними без проблем знаходять собі робочі місця.