«Купуйте нерухомість, Бог не створить землю вдруге», ця цитата Тоні Сопарно штовхає багатьох українців для купівлі земельної ділянки. Ділянка для відпочинку, навіть з невеликим будинком, починає потрапляти в список головних мрій українців. На сайті карпатської нерухомості “Buy House”, перейдіть за посиланням https://buyhouse.com.ua/page/kupyty-zemelnu-dilyanku.htmlІ ви знайдете безліч пропозицій для вигідного вкладання грошей. Інвестиції в землю стають все більш популярним способом вкладення капіталу.

Нерухомість є привабливою та безпечною альтернативою низько відсотковим або ризикованим банківським депозитам, а стабільне зростання вартості дозволяє отримати прибуток набагато швидше. Крім того, володіння землею дає низку можливостей. Особливо, якщо ділянка розташована у привабливому місці з високим туристичним потенціалом.

Чому варто інвестувати в землю?

Наведемо три об'єктивні причини:

  • Безпека.

Аж 65,5% українців вважає, що найкращою безпекою є володіння нерухомістю. Земля, з іншого боку, набагато стійкіша до ринкових коливань, що робить земельну нерухомість постійним, матеріальним активом. Це дає землевласникам та їхнім родинам відчуття безпеки, тим більше, що вони спадкові.

  • Прибуток.

Відчуття стабільності та безпеки – це одне, але чи дійсно земля дає можливість значно примножити вкладені кошти? Давайте подивимося на статистику. Те ж саме стосується ділянок під забудову, які пропонує агентство нерухомості “Buy House”, перейдіть за посиланням https://buyhouse.com.ua, перевагою яких є привабливе розташування та можливість легкого підведення комунікацій. Зростаючий попит також підтримується все більш поширеним явищем де урбанізації та бажанням жити поруч з природою. Красиво розташовану ділянку завжди буде легко продати з високим прибутком.

  • Багато можливостей.

Ділянка на березі озера чи в горах – це теж вид інвестицій, який дає практично необмежені можливості. Ви можете побудувати тут будиночок на вихідних або розглядати землю як інвестицію, вирішивши побудувати будинки для відпочинку в оренду, гостьовий будинок або інший об'єкт, який ви будете використовувати для підприємницької діяльності. Також ви можете здати ділянку в оренду або передати своїм дітям під заставу на майбутнє. Головне – вибрати правильну землю, яка своїми перевагами забезпечить успіх інвестиції. Як правильно вибрати ділянку?

Ділянка біля озера - про що пам'ятати?

Власний пірс, з якого можна милуватися заходом сонця і співом птахів, - це бачення, які часто супроводжують мрію про будівництво власного будинку на березі озера або чарівного гостьового будинку, який принесе вам статок. Насправді часто буває так, що після відпустки в чарівному місці інвестори шукають землю https://buyhouse.com.ua/page/kupyty-zemelnu-dilyanku.html, на якій би побудувати власну будівлю.

У випадку з ділянками біля озера стимулом є, безумовно, великий інвестиційний потенціал. Вибираючи ділянку мрії, враховуйте її віддаленість від озера і обов'язково ознайомтеся з рельєфом, а також висотою і рівнем грунтових вод. Також може бути, що поблизу озера є великі місця проживання тварин, що може перешкодити будівництву будинку. Щоб оцінити можливості будівництва будинку чи комерційного об’єкта, найкраще прочитати місцевий план просторового розвитку та перевірити, чи є ділянка під особливою охороною.

Коли ви вирішили купити ділянку біля озера, у вас є багато можливостей. З нього можна побудувати дачу, виділити під інвестицію або поєднати обидві цілі. У будь-якому випадку варто уточнити їх на самому початку і підшукати відповідний в цьому плані сюжет.