Ліплення відноситься до такого типу активності, який надає малечі змогу розвивати мислення, творчі здібності та логіку. Використовуючи якісний пластилін різного типу та кольору можна з легкістю створювати героїв власних фантазій, складати повноцінні розповіді та гратися. Цікаво, що подібні ігри дуже гарно підходять як для найменших малюків, так і для вже старших школярів – варто лишень обрати підходящі набори та придбати дійсно якісний пластилін, з якого можна буде створити різні фігурки.

Інтернет-магазин zlatka.ua дешево прпонує клієнтам придбати якісну сучасну літературу, виготовлену кращими українськими видавництвами. Крім того в каталозі магазину в асортименті представлені товари для всестороннього розвитку дітей. Тут Ви зможете вигідно придбати канцелярське приладдя, різні іграшки та настільні ігри для дітей, підлітків та буквально всієї сім'ї. При цьому співробітники магазину потурбувалися про те, щоб в каталозі був величезний вибір – всі товари різноманітні, відповідають високим стандартам якості та мають гарні експлуатаційні властивості.

Набори для ліплення – які варто обрати для малюка?

На перший погляд можна подумати, що набори для ліплення не сильно відрізняються один від одного, але це так тільки на перший погляд. Обираючи найкращий варіант для власної дитини, зверніть увагу на:

  • Тип пластиліну – це може бути тісто, восковий пластилін чи повітряний. Кожен вид буде мати суттєві відмінності. Наприклад, тісто частіше беруть для найменших діток, оскільки воно не липне до рук та легко застигає при контакті з поверхнями. Повітряний пластилін дозволить робити фігурки, які після застигання можна використовувати для гри. Звичайний же пластилін варто обирати у випадку, коли дитині вже більше 4-5 років та вона може ним правильно користуватися – так Вам вдасться уникнути забруднення поверхонь та одягу.
  • Кольори – чим менше кольорів, ти менше варіантів для виготовлення фігурок. Якщо дитина дуже полюбляє ліплення, варто придивитися на такі набори, які мають велику кольорову палітру.
  • Наявність додаткових елементів для створення гри – на полицях магазину Златка можна знайти велику кількість товарів, які дозволять малюкам не просто ліпити яскраві фігурки, а в буквальному сенсі мати під рукою повноцінну іграшку. Це можуть бути набори кондитера чи стоматолога, де пластилін буде виступати в якості зв’язуючого елемента, дозволяючи повноцінно грати.

На сайті магазину Ви зможете знайти не тільки набори для ліплення, а наприклад, придбати навчальні ігри дешево в тому випадку, коли вони будут більше до вподобидля Вашого малюка.