Кондиціонер GWH07AAA-K3NNA2A призначений для того, щоб значно підвищити комфорт перебування у приміщенні. Завдяки нововведенням та прогресу в галузі технологій, кондиціонери даної серії набувають нових функцій та можливостей, надаючи розширений список налаштувань, пропонуючи їх встановлення в різних сферах. В останні роки було досягнуто багато чого, зокрема кліматична техніка використовується тепер не тільки для кондиціювання/охолодження/нагріву повітря, але й для його очищення від забруднюючих речовин, пилу, алергенів та згубних, хвороботворних бактерій. Також техніка має функцію зниження вологості повітря. З точки зору енергоефективності, екологічності, рівня шуму та "розумних" функцій, модель GWH07AAA-K3NNA2A має все що потрібно для створення хорошого клімату.

Як вибрати домашній кондиціонер?

Спліт-кондиціонер кріпиться всередині кімнати на стіні. Вибір місця розміщення не може обиратися випадково, заздалегідь варто проконсультуватися з фахівцем. Кондиціонер повинен мати вільний доступ до зовнішньої частини стіни, щоб розмістити іншу частину техніки. Такі пристрої проявляють максимальну ефективність у квартирах, приватних будинках та офісних приміщеннях.

Обираючи кімнатний кондиціонер, варто звертати увагу на його потужність, тому що даний параметр повинен відповідати площі кімнати, щоб ефективності було достатньо для виконання заданої функції. Монтаж варто довіряти лише фахівцям, вони зможуть підібрати найкраще місце розташування, спрямовуючи потік повітря безпосередньо на мешканців будинку.

Надзвичайно важливими питаннями є також експлуатація та обслуговування системи кондиціювання повітря. Охолодження кімнати можливе за температури зовнішнього повітря не більше -8°С. Занадто велика різниця температури доставлятиме не тільки дискомфорт, але й надмірне навантаження на техніку.

Щоб домашній кондиціонер не став місцем проживання мікробів та хвороботворних мікроорганізмів, варто проводити його регулярне технічне обслуговування – тоді можна бути впевненим, що всередину пристроїв не потраплять непрохані гості.

Особливості моделі GWH07AAA-K3NNA2A

Дана техніка розроблена не тільки для того, щоб виконувати вентиляцію та охолодження. ЇЇ функціональність не обмежується двома режимами. Кондиціонер також має спеціальний фільтр для очищення повітря, тим самим знижуючи ризик появи алергії. У кондиціонері встановлений спеціальна теплова помпа, яка дозволяє виконувати обігрів повітря взимку. Управління технікою просте — для цього є ДК.

При пошуку системи кондиціювання не варто керуватися вартісним критерієм, як найбільш важливим елементом — чим вища якість, тим вища ціна.