Щоб позбавити своє житло проблем з електрикою та підключити побутові прилади за всіма нормами необхідна кваліфікована допомога кращих майстрів, які мають не тільки всі необхідні знання та вміння, але й мають досить великий досвід роботи.

Виклик електрика додому від компанії https://domslugba.com/ua/lvov/services/zamina-elektrolichilnika-31095.html дозволить у найкоротші терміни виконати електромонтажні роботи будь-якого рівня складності.

Чому обирають компанію domslugba.com?

Компанія domslugba.com гарантує якість роботи співробітників - електричні роботи у приватних та багатоквартирних будинках є основною спеціалізацією. Усі співробітники, які працюють в компанії, мають спеціальну робочу форму та якісний інструмент, що дозволяє виконувати всі роботи в мінімально короткі терміни та залишати про співпрацю з компанією лише позитивні емоції.

Якісне обслуговування

Оперативний виїзд професійного електрика. Якщо у Вас виникли проблеми з електропроводкою або пристроями, що комутують, то при замовленні електрика за викликом протягом декількох хвилин до Вас прибуде досвідчений фахівець з усім необхідним обладнанням.

Монтаж та заміна електропроводки

Фахівці компанії при виконанні монтажних робіт керуються конструктивними особливостями житла: залежно від матеріалу, з якого зведений будинок у роботі, можуть використовуватися різні способи заміни старої або прокладання нової електропроводки.

Перед монтажем електропроводки у будинку електрики визначають сумарну потужність усіх побутових електроприладів, а також враховують можливе збільшення пікового навантаження. Після всіх розрахунків фахівці підбирають усі необхідні матеріали:

  • дроти оптимального перерізу;
  • розетки та вимикачі;
  • автоматичні пристрої відключення електроенергії та розподільні коробки.

Вартість основних робіт

Залежно від складності робіт, що виконуються, варіюється підсумкова вартість послуг компанії. Крім цього, на ціну нової електропроводки можуть впливати такі фактори:

  • вид електропроводки;
  • спосіб укладання;
  • поперечний переріз кабелю;
  • вартість витратних матеріалів;
  • рівень складності та обсяг робіт;
  • потужність споживачів електроенергії у будинку/квартирі.

Електрики за викликом додому від компанії domslugba.com - гарантія вашого спокою та надійності у стані електричних систем вашого будинку. З усіх питань Ви завжди можете звернутися за телефоном, який знайдете на сайті компанії – досвідченні фахівці із задоволенням дадуть відповідь на будь-яке Ваше запитання!