Для замовлення кованих металевих елементів все більше клієнтів звертаються до українського виробника Artdeco. Компанія https://artdeco.ua/ua давно спеціалізується на виготовленні кованих деталей з металу. Товар в інтернет-магазині майорить своїм різноманіттям. Тут можна знайти компоненти для прикрашання будь-якого ландшафту.         

Чому рекомендовано замовляти вироби в Артдеко

Компанія Artdeco вже протягом довгого часу займається виготовленням кованих деталей з металоконструкцій. Серед суттєвих переваг співробітництва з нею є наступні:

- Цілодобова підтримка. Менеджери компанії завжди знаходяться на звязку з клієнтами та потенційними покупцями. Надають висококваліфіковану інформацію, яка стосується кованих елементів. Готові допомогти у вирішенні труднощів, щодо оформлення замовлень та доставки продукції.

- Змога заощадити. Компанія запровадила регулярну програму знижок. На сайті можна детальніше дізнатися, як працює акційна система Артдеко. Також діють спеціальні знижки для клієнтів, які купляють товари оптом.

- Швидка доставка. Передбачено курєрську доставку в усі регіони України. Окрім цього, в обласних центрах країни функціонують філії та офіси підприємства.

- Якісна продукція. Майстри особисто відповідають за якість та точність виконання кожного кованого елементу. Тому клієнти можуть не перейматися щодо можливості купівлі бракованого товару. Якщо навіть таке й трапиться, компанія одразу зробить заміну пошкодженої продукції.

- Сучасне обладнання. У виробництві кованих металевих конструкцій використовується лише високоякісна європейська техніка, яка працює за загальноприйнятими міжнародними стандартами.

- Серійне виробництво. Виготовлення кованих виробів організовується у великих кількостях. Ведеться серійне створення кожної деталі. Тому покупець може розраховувати на постійну наявність бажаних елементів та отримання їх протягом короткого терміну.

- Індивідуальне замовлення. Компанія Артдеко практикує оформлення індивідуальних замовлень. Клієнт може звернутися до дизайнера та погодити окремий проект. Також можна запропонувати власний макет потенційного виробу.

Які ковані елементи можна придбати в Artdeco

В інтернет-магазині компанії запропонований великий асортимент кованих елементів. Каталог містить в собі наступні вироби: верхівки, заклепки, кошики, ковані конструкції для двору (гойдалки, лавки), кулі, квіти та інше. Всі вироби можуть бути виконані за допомогою різних стилів. В існуючому асортименті можна знайти рослинний чи художній орнаменти, настрої консерватизму, мінімалізму, романтизму та навіть класицизму.