Набридли постійно вологі рушники в ванній? Нема місця в квартирі, де б їх можна було сушити? Електричні сушки для рушників чудово впораються з переліченими незручностями. Придбавши прилад, власники здивуються, як вони взагалі могли без нього обходитися.

Легке встановлення

Покупців порадує той факт, електрична сушка не потребує складного монтажу. Вона не залежить від системи опалення. Головне, щоб у ванній кімнаті була вільна розетка, куди включають прилад. Вони не використовуються як додаткове джерело обігріву, але тепла достатньо для просушування текстильних засобів гігієни.

Щоб закріпити сушку до стіни, необхідно придбати спеціальні кільцеві кронштейни. Їх кількість залежить від конструкції та габаритів приладу, мінімум потрібно 2 елемента монтажу. Не рекомендовано вішати сушарку над ванною.

Електросушарки встановлюють, якщо:

  • Не планують робити ремонт у санвузлі;
  • Не хочеться втручатись у систему тепло-, водопостачання;
  • Потрібно замінити прилад на новий чи доповнити існуючий ще однією сушкою.

Лаконічність дизайну

Довершеність та дизайн – важливі характеристики для інтер’єру. Сушка для рушників не порушить гармонію ванної кімнати. Прилади складаються з трубчастих металевих планок, послідовно закріплених до бокових осей.  

За габаритами можуть бути різні, тому підібрати варіант під конкретну площу не складає труднощів.

Колір сушарки також обирають, відштовхуючись від власних побажань. Якщо не хочете традиційну білу сушарку, тоді зверніть увагу на хромовані, чорні прилади. Відтінок кахелю, сантехніки поможе обрати сушак у певному дизайні.

Додаткові переваги

Встановивши електричну сушарку, господарі не тільки забудуть про вологі рушники, у ванній не лишатиметься конденсат після водних процедур. Чим менше вологість, тим нижче вірогідність появи плісняви, грибку на поверхнях.

Деякі покупці відмовляються від сушарок від розетки через можливе здорожчення витрат на електрику. Ці побоювання можна лишити в минулому, адже сучасні моделі вирізняються економічністю. До того ж сушарки у вигляді драбинки швидко просушать речі, і їх можна зразу відключити.

За наявності терморегулятора дозволяється встановити потрібну температуру. Деякі моделі мають функцію досушування, після її виконання одразу вимикаються.

Корисні прилади не займають багато місця на стіні, мають гарну ергономіку та візуально добре вписуються у інтер’єр кімнати.