Міжнародні мандрівки чи ознайомчі поїздки по невідомих куточках власної країни — це завжди цікаво. Але подорож легко зіпсується, якщо під рукою не знайдуться найнеобхідніші речі. Розглянемо предмети, для яких обов'язково має бути місце в подорожній сумці.

Документи

Не має значення, куди планується подорож. Першочергове завдання мандрівка — завжди мати змогу пред'явити документи, які підтверджують його особистість органам влади. Серед них:

  • паспорт (внутрішній та/або закордонний);
  • свідоцтво про народження дитини (якщо поїздка здійснюється з малечею);
  • водійські права та право власності на автомобіль (у разі мандрівки власним транспортом) тощо.

Виїжджаючи за кордон, необхідно заздалегідь ознайомитися зі списком документів, які знадобляться у тій чи іншій країні.

Електронні гаджети

Телефон, планшет, ноутбук, смартгодинник, роутер, мініхолодильник — варто добре обдумати, що саме може знадобитися, а що перетвориться на зайвий тягар. Незалежно від того, на яких девайсах зупинився вибір, обов'язковий елемент — Power Bank для зарядки перелічених приладів. Оновити наповненість акумулятора можна в кафе під час обіду, на заправці або в готелі. Але якщо поряд немає жодних благ цивілізації, то павербанк рятує ситуацію із зарядженням гаджета.

Аптечка

Під час подорожі може статися все, що завгодно. Це стосується і самопочуття. Наявність медикаментів — умова не обов’язкова, але рекомендована. Найчастіше виникає необхідність у таких препаратах:

  • знеболювальні;
  • протизапальні;
  • протиінфекційні;
  • жарознижувальні;
  • знеболювальні;
  • антирепеленти;
  • шлунково-кишкові засоби та інші.

Бажано, щоб в аптечці були присутні різноманітні вимірювальні прилади (термометр, інгалятор, тонометр та інше), ознайомитися з якими можна в інтернет-магазині Алло у Львові.

Швидкий перекус

Маючи чіткий план усієї подорожі, легко зробити вибір щодо їжі, яку варто взяти з собою. Якщо на шляху присутні часті зупинки біля кав’ярень, ресторанів, заправок чи інших громадських установ, де можна перекусити, то достатньо мати в сумці воду, бутерброд або печиво. Але коли подорож відбувається на власному авто через необжиті райони протягом багатьох годин, то краще запастися продуктами швидкого приготування. В машину необхідно покласти термос з гарячим чаєм або кавою, місткість із запасною питною водою та туристичне обладнання для приготування їжі.

Гігієна

Мандрівники не завжди мають змогу своєчасно прийняти душ, помити руки, почистити зуби, здійснити інші процедури особистої гігієни. В сумку для подорожей треба покласти дорожню косметичку з набором усіх необхідних засобів. Рідкі засоби (шампунь, гель, рідке мило) краще перелити в невеликі місткості. Таким чином можна заощадити місце у валізі для інших речей.

Основний вміст подорожньої сумки — необхідні документи, гаджети, медичні препарати, легкий перекус та засоби гігієни. Все інше – за бажанням мандрівника.