У житті кожної людини хоч раз трапляється переїзд. Чи то із квартири в квартиру, чи то із офісу в офіс. При цьому з‘являється дуже багато питань: де знайти професійних вантажників, чи допоможуть вони зібрати речі, чи є в них пакувальний матеріал, скільки будуть коштувати їх послуги та за який час треба робити замовлення – та інші. В такому великому місті, як Київ легко розгубитися у пошуках відповідей на всі ці питання.

Але завдяки мувінгової  компанії «Люкс Переїзд» все це вирішується дуже швидко і просто. Достатньо лише відвідати сайт компанії  https://luxpereezd.kiev.ua/services-porters.html і переїзд вже не буде здаватися якоюсь складною подією. Компанія пропонує такі послуги, як:

  • Квартирний переїзд
  • Офісний переїзд
  • Перевезення речей
  • Перевезення меблів

При цьому вантажники запаковують та розпаковують вантаж, збирають та розбирають меблі, підключають побутову техніку та обладнання, прибирають сміття після виконаної роботи. Висококваліфіковані вантажники з великим досвідом роботи та знанням сучасних методів здійснюють усі етапи переїзду у короткі терміни. З ними можна бути спокійними, що речі залишаться цілими та неушкодженими.

Вантажне таксі

Також можна скористатися послугами вантажного таксі. Це може знадобитися при покупці побутової технікі, килимів  та інших великогабаритних вантажів. В автопарку компанії в наявності декілька мікроавтобусів різної вантажопідйомності та усі необхідні інструменти та обладнання для кріплення вантажу. Авто приїде протягом години після оформлення заказу. Послуга дійсна без вихідних, навіть у святкові дні.

Формування вартості на послуги

На сайті компанії можна заздалегідь зробити приблизний розрахунок послуг при переїзді. У розрахунку відображаються такі пункти замовлення:

  • Вантажопідйомність мікроавтобуса
  • Кількість вантажників
  • Транспортування вантажів на ліфті чи ні
  • Кількість та вид побутової технікі, її вага
  • Необхідність розбирання та збирання меблів
  • Необхідна кількість картонних коробок, стрейч плівки та скотчу для пакування речей та інше

На сайті можна знайти фотографії робочого процесу пакування речей, розбирання меблів та транспортування побутової технікі. Дивлячись на них, відразу зрозуміло, що працюють професіонали своєї справи.

До додаткових послуг відноситься перевезення за межі Києва.

Щоб отримати послугу компанії, необхідно зробити заявку на сайті або зателефонувати. Консультант допоможе вирішити та уточнити усі деталі переїзду або перевезення вантажу та встановить вартість послуги. Також замовника точно проінформують, як довго буде триватиме робота, і він зможе розпланувати свій вільний час на свої потреби.

Переїзд із мувінговою компанією «Люкс Переїзд» пройде якнайшвидше та залишить лише найкращі спогади.