Оригінальні кросівки бренду Adidas – це поєднання якості, функціональності, стилю та престижу. Навіть для пересічної люди взуття цього бренду асоціюються з комбінацією перелічених характеристик. Таке вставлення до бренду стало можливим за рахунок його відповідального ставлення до своїх покупців і продажу виключно якісного одягу та взуття.

Підтвердженням цього є те, що з брендом співпрацюють великі спортивні асоціації та професійні спортсмени, які особливо вимогливі до свого екіпірування. Товари Adidas орієнтовані не лише на представників спортивних видів, їх може купувати кожен охочий для повсякденного використання.

Коротка історія компанії Adidas

Бренд було засновано в 1949 розі німцем Адольфом Дасслером. Назва компанії представляє собою комбінацію поєднання його ініціалів – «A» – літера ім’я, а «di» – перші дві літері прізвища. Спочатку його компанія зосередилась на виробництві спортивного взуття для футболістів. В 1950-х роках компанія презентувала свій культовий логотип з трьома полосами та розширила лінійку товарів, додавши взуття та спорядження.

Сьогодні Adidas – це одна з найавторитетніших компаній, яка створює та виробляє спортивний одяг та взуття з залученням інноваційних технологій та сучасних дизайнерських рішень. Переглядаючи моделі чоловічі кросівки Adidas можна оцінити стиль й функціональність такого взуття та долучитись до аудиторії шанувальників бренду.

Особливості та характерний стиль взуття Adidas

Кросівки Adidas відомі своєю зручною посадкою. Багато моделей мають м'яку міжпідошву, яка поглинає удари та забезпечує підтримку стопи під час активних занять спортом. Верх взуття часто виготовляється з матеріалів, що дихають, це допомагає зберігати ноги прохолодними і сухими.

Однією з ключових особливостей кросівок Adidas є їхня універсальність. Бренд пропонує кросівки найрізноманітніших стилів, кольорів та дизайнів. Крім стилю і комфорту кросівки Adidas також розроблені з використанням передових технологій для підвищення продуктивності. Багато моделей оснащені технологією Boost, яка забезпечує миттєву амортизацію та повернення енергії. Інші пропонують верх Primeknit, який розроблений таким чином, щоб бути легким, дихаючим та гнучким.

В цілому, кросівки Adidas пропонують поєднання стилю, комфорту та технологій, що підвищують продуктивність, що робить їх популярним вибором як для спортсменів, так і для повсякденного носіння. Завдяки широкому вибору стилів Adidas знайде кросівки на будь-який смак та потреби.

Товари Adidas для українських споживачів на сайті sport-mood.com

Компанія SPORT MOOD продає оригінальні жіночі кросівки Adidas в онлайн та офлайн форматі. Офіс та шоурум знаходяться в місті Рівне, а сайт діє по всій території України. Магазин співпрацює з перевіреними постачальниками, які привозять до нашої країни фірмові кросівки Adidas та забезпечують споживачів хітовими новинками бренду.

Серед найбільш затребуваних чоловічих моделей сезону 2023 наступні позиції:

  • ADIDASALPHAEDGE 4DFV4686;
  • ADIDASSOLARBOOSTD68993;
  • ADIDASNMD_XR1 DUCKCAMOBA7231;
  • ADIDASULTRABOOST 19 F35240;
  • ADIDASEQTKINGPRIMEKNITSUPPORTULTRAS76777.

Жіночі кросівки Adidas, які користувались найбільшим попитом на сайті sport-mood.com представлені в цьому списку:

  • ADIDASA.R. TRAINERWEE5411
  • ADIDAS ALEKI X ASMC S82149
  • ADIDAS ADIZERO XT BY STELLA MCCARTNEY BB4886
  • ADIDAS ADIZERO AC8343
  • ADIDAS ATHLETICS 24/7 TR W AH2161

Вказані серії та номери моделей можна перевірити на офіційному сайті бренду та переконатися в їх оригінальності. Більш того, можна побачити, що вартість кросівок в пропозиції SPORT MOOD відповідає ринковим цінам та не перевищує суму, зазначену у виробника. Враховуючи, що всі товари магазину SPORT MOOD в наявності, покупець не очікує на доставку з закордону та не інвестує в міжнародну доставку свого замовлення. Всі моделі можна приміряти, перевірити їх оригінальність та характерну якість бренду Adidas.