Власник кіберспортивного клубу NAVI Максим Кріппа підбив підсумки 2022 року для академій клубу та поділився новими планами щодо розвитку українських талантів

Максим Кріппа підбив підсумки 2022 року для академій клубу NAVI

Стало відомо, що український кіберспортивний клуб NAVI передав свій слот у другому сезоні професійного турніру Dota Pro Circuit 2023 своїй юніорській команді з Dota 2. Керівництво клубу в такий спосіб продовжує розвивати молоді таланти і переконане, що у майбутньому вони зможуть зайняти місця в основному складі.

Нагадаємо, що молодіжна команда NAVI з Dota 2 була представлена влітку 2022 року. До складу ввійшли п’ять гравців до 18 років (три українці, латвієць та казахстанець), кожен із яких посідає місце серед 300 найкращих гравців європейського рейтингу.

Як повідомив клуб, добір проходив упродовж трьох місяців, а куратором проєкту став українець Іван "Artstyle" Антонов. Примітно, що разом із ним NAVI у 2011 році виграли найпрестижніший чемпіонат із Dota 2 — The International — із призовим фондом у $1600000.

Варто зазначити, що після початку війни NAVI повністю відмовилися від російських гравців у молодіжному складі Counter-Strike: Global Offensive та зосередили свої ресурси на розвитку українських талантів.

"В академії NAVI завжди були переважно гравці з України, але після 24 лютого всі росіяни були негайно виключені з NAVI Junior. Шлях туди назавжди закритий навіть найталановитішим молодим гравцям країни-агресора. Найближчими роками клуб ще більше зосередить сили на пошуку та розвитку молодих талантів з України. На початку 2023 року ми вирішили дати шанс молодіжному складу з Dota 2 проявити себе на „великій" сцені.  Впевнений, завдяки досвіду наших тренерів ми виведемо на професійну сцену нових талановитих гравців, які стануть в один ряд із нашим головним випускником Валерієм „B1t“ Ваховським та здобудуть багато перемог під прапором України", — говорить власник NAVI Максим Кріппа.

Зараз у NAVI дві академії: у першій навчаються гравці у Counter-Strike: Global Offensive, друга готуватиме гравців у Dota 2. Молоді гравці клубу постійно вдосконалюють свої навички під наглядом досвідчених тренерів та демонструють гарні результати на чемпіонатах. З-під крила NAVI Junior вийшов українець Валерій "B1t" Ваховський, зараз він грає в основному складі NAVI з CS:GO. У 2021 році Валерій переміг у номінації «Найкращий молодий гравець року» на церемонії вручення авторитетної премії Esports Awards.

Джерело: DELO.ua