Початківці вейпери досить часто зустрічаються з муками вибору, який вид нікотину в рідині обрати - сольовий або органічний. У двох цих видів є свої особливості та переваги. Але в цій статті ми поговоримо саме про сольовий нікотин та рідини на його основі. Відразу зазначимо, що ці рідини можуть мати різну міцність, від мінімальної – 20 мг/мл і до максимальної – як от жижи для вейпа.

Особливості сольового нікотину

Серед головних особливостей сольового нікотину слід відзначити високу швидкість насичення організму курця. Сольовий нікотин швидко потрапляє в кров і всмоктується в неї, ефект «накурювання» настає майже одразу. Достатньо кількох секунд з моменту затягування, щоб отримати потрібний ефект, звісно, якщо заправка має високе дозування.

Купить жижу для пода витрачаються набагато економніше за рахунок ефекту швидкого насичення та високої міцності.

Жижі на сольовому нікотині рекомендується використовувати лише у малопотужних пристроях типу POD. Вся справа в тому, що використовуючи його на потужніших пристроях можна легко отримати передозування.

Сольовий нікотин називають відмінною альтернативою звичайному курінню, так як з його допомогою вдається швидко залишити звичайні сигарети. Ефект насичення організму той же, а паріння вейпу в цілому безпечніше.

Що у складі рідин?

Склад цього продукту ідентичний іншим рідинам, змінюється лише кількість нікотину та ароматизатор. В основі - гліцерин та пропіленгліколь. Краще якщо співвідношення дорівнює 50 на 50. Це вважається ідеальним варіантом для отримання рівномірної кількості пари та яскравого смаку.

Міцність нікотину варіюється від 20 до 65 мг/мл. Ароматизатор обирається з урахуванням вподобань вейпера. Вирізняють такі категорії смаків ароматизатора: фруктовий, ягідний, випічка, десерт, напої, шоколад, цукерки, рідини з холодком.

Де замовити рідину на сольовому нікотині?

Оптимальним буде замовлення рідин через інтернет. Наприклад, широкий вибір продукції для вейпінгу представлено в інтернет-магазині Vaper`s Lab. Жидкость для вейпа.