Алкогольна залежність – це випробування не тільки для залежної людини, але й для її близьких та оточуючих. Велика кількість стресів у житті, постійне емоційне напруження психологічно впливає на людину та навіть може викликати депресію. Останнім часом, навіть, спостерігається розповсюдження такого явища, як підлітковий алкоголізм. Тому, якщо у близької людини почали з’являтися такі ознаки ранньої стадії алкоголізму, як постійне знаходження приводу, щоб випити, та поступове постійне збільшення дози випитого, треба замислитися, чи не є це саме проявленням початкового алкоголізму. Та коли помічаються вже такі ознаки присутності абстинентного синдрому, як нервозність та агресивність у тверезому стані, то вже треба звертатися до спеціалістів. Для отримання консультації кваліфікованого спеціаліста у Вінниці потрібно звернутися до наркологічного центру «ВітаКод» по https://vitacode.com.ua/likuvannia-alkoholizmu-vinnytsia-koduvannia.

Клініка має досвід у лікуванні алкоголізму понад 25 років. Більше, ніж 10 000 пацієнтів повернули своє здоров’я та радість сімейного життя. Діяльність клініки позначена багатьма нагородами за повернення пацієнтів до щасливого життя.

Потрапити на консультацію до спеціаліста дуже просто та швидко. Потрібно лише залишити заявку на сайті чи зателефонувати. Консультація абсолютно анонімна та безкоштовна. Якщо фахівець прийме рішення, що потрібне подальше лікування вдома чи прибування у стаціонарі, воно теж буде анонімним.

Методики лікування у центрі «ВітаКод»

Завдяки багаторічному досвіду, клініка добре знається не лише у методах лікування алкоголізму, а й на їх реальній ефективності на практиці. Тому для найскорішого отримання результатів лікування застосовуються як найсучасніші інноваційні методи, так і вже перевірені часом.

Клініка пропонує такі методи лікування алкоголізму:

  • Кодування на все життя
  • Кодування на деякий період, який забажає клієнт
  • Застосування гіпнозу разом із іншими методами
  • Лікування медичними препаратами
  • Проведення ін’єкцій препаратів для зниження бажання пити алкогольні напої
  • Психологічне кодування
  • Традиційний метод імені Довженка – та багато інших методів

Треба також пам’ятати, що для пацієнта дуже важлива підтримка друзів, близьких людей та сім’ї як під час лікування, так і після його закінчення. Треба забезпечувати спокійну атмосферу у сім’ї, уникати чинників, які можуть спровокувати та дати нагоду для думок про вживання алкоголю. Також корисним буде почати займатися фізичними вправами та спортом.

Бути щасливою людиною із гарним майбутнім – це просто із клінікою «ВітаКод» та люблячими людьми поряд.