Індустрія вантажоперевезень і логістичних послуг у США грає вирішальну роль в економіці країни, обслуговуючи швидко зростаючий сектор електронної комерції.

Серед основних гравців у логістичній галузі у США – UPS, FedEx, DHL, XPO Logistics та CH Robinson. Ці компанії пропонують широкий спектр послуг, зокрема, повітряні, наземні та морські перевезення, складування та брокерські послуги.

Ось топ-5 логістичних компаній США, представлених на ринку в 2023 році.

UPS або United Parcel Service – глобальна логістична компанія зі штаб-квартирою в Атланті. У 2023 UPS святкує своє 116-річчя. У компанії працює понад 400 000 співробітників по всьому світу, якщо точніше – у більш ніж 220 країнах та територіях.

FedEx – компанія, що надає послуги кур'єрської доставки, заснована у 1971 році. Штаб-квартира FedEx знаходиться в Мемфісі, а сервіс охоплює більш як 220 країн світу. FedEx надає широкий спектр послуг, включно з терміновою доставкою у нічний час, міжнародною доставкою, наземними вантажними перевезеннями.

XPO Logistics – глобальний постачальник рішень для логістичного ланцюжка зі штаб-квартирою у Грінвічі. Компанія була заснована в 1989 році як Express-1 Expedited Solutions і з того часу виросла за рахунок придбання інших логістичних та транспортних компаній. Станом на 2021 рік XPO Logistics працює більш ніж у 30 країнах та налічує близько 100 000 співробітників по всьому світу. Послуги компанії включають транспортування, логістику та управління ланцюжками постачання. XPO Logistics пропонує широкий спектр сервісів, серед яких наземні, повітряні та морські перевезення та послуги доставки «останньої милі». Логістичні рішення, що надаються компанією, включають управління складом, допомогу в організації електронної комерції та зворотну логістику.

CH Robinson – провідний сторонній постачальник логістичних послуг (3PL) зі штаб-квартирою в Іден-Прері. Компанія була заснована в 1905 році і з того часу перетворилася на глобального постачальника транспортних та логістичних рішень. Компанія працює через мережу з більш ніж 300 офісів у Північній Америці, Європі, Азії та Південній Америці. Надає низку послуг, зокрема, управління транспортуванням, складування та розподіл, експедирування вантажів, послуги митного брокера та консультації з ланцюжка постачання. Однією із сильних сторін CH Robinson є її власна технологічна платформа Navisphere, яка дозволяє клієнтам керувати ланцюжком поставок у режимі реального часу. Navisphere надає клієнтам інформацію про їхні відправлення, а також доступ до інструментів аналітики та звітності.

JB Hunt Transport Services – транспортно-логістична компанія зі штаб-квартирою у Лоуеллі. Компанія була заснована в 1961 році і з того часу перетворилася на одну з найбільших транспортних та логістичних компаній у Північній Америці. Компанія управляє парком з більш ніж 12 000 вантажних автомобілів, а також великою мережею для інтермодальних залізничних перевезень. Крім того, JB Hunt пропонує низку логістичних послуг, включно з управлінням ланцюжками постачання та брокерським сервісом.

GoodLogistics