Рідини salt для подів – спеціальні суміші на основі сольового нікотину. Це речовина, отримана штучним шляхом за рахунок окиснення звичайного органічного нікотину. У результаті сольовий нікотин має кислотність трохи більше 7 одиниць, що у значною мірою впливає на загальні властивості рідини на його основі. Солевая жижа може бути представлена в різних варіантах смаку та об'єму. Найбільш поширеними вважаються: ягідні, фруктові, випічка, напої. У продажу два зручні варіанти обсягу: 15 та 30 мл.

Основні риси рідини на сольовому нікотині

Рідини на сольовому нікотині мають низку важливих відмінностей, які багато в чому відповідають за їхню затребуваність. Слід зазначити практично повну відсутність тротхіту, економічні витрати, відсутність домішок у складі, мала кількість пари.

Сольовий нікотин та рідини на його основі – відмінний варіант для подів. Однак за бажання сольові рідини можна використовувати у звичайних вейпах, але тоді потрібно уважно стежити за дозуванням нікотину та кількістю затяжок. Адже сольовий нікотин насичує дуже швидко, всього 2-3 затяжок достатньо, щоб відчути ефект. Звісно, якщо мова йде про високе дозування.

З чого складається рідина для поду?

У складі жидкости для вейпа традиційно 4 компоненти: гліцерин, пропіленгліколь, нікотин і ароматизатор. Від того, у яких пропорціях замішані ці компоненти, залежать підсумкові властивості рідини. Особливо важливими є компоненти основи VG і PG. Гліцерин тут відповідає за кількість пари, надає трохи солодкуватий присмак. Від кількості пропіленгліколю залежить насиченість смаку та аромат. Ідеальним вважається співвідношення 50/50. Такі склади ідеально підходять для малопотужних подів (до 20 Вт).

Для класичних вейпів можна використовувати VG/PG 70/30. Що стосується нікотину у складі, то цей показник варіюється від 20 до 65 мг/мл. Якщо використовуєте вейп разом із сольовою рідиною, радимо брати найнижче дозування і не робити багато затяжок у будь-якому випадку.

Замовляти сольові рідини найкраще у перевіреному місці. Наприклад, магазин Vaper`s Lab пропонує широкий вибір якісної вейп-продукції. Детальнішу інформацію можна знайти тут