Український ресурс «notatky.com.ua» https://notatky.com.ua/ - це світ нової сучасної української музики та співучої української мови. Потрапляючи на сторінку сайту ресурсу, вже не можливо звідти вийти. Світ нової та авторської україномовної пісні нікого не залишить байдужим. На сайті «Нотаток» користувачі можуть довідатися першими про усі прем’єри пісень та кліпів, а також ознайомитися із релізами на нові альбоми, сингли та ЕР. Дуже цікавим є те, що до кожного кліпу додаються нотатки виконавця або автору композиції чи режисера кліпу, їхні думки та міркування щодо тексту пісні чи розповідь про історію створення кліпу, їх власне бачення твору взагалі, цікаві історії та факти, які відбувалися під час зйомок та багато чого іншого.

На сайті кожний відвідувач знайде лише оновлену актуальну інформацію та на сторінці кожного кліпу чи релізу може залишити свій коментар. Можна зробити пошук по виконавцю та по назві пісні. На підставі зробленого вибору пропонуються кліпи, схожі за стилістикою та тематикою, які можуть також сподобатися. Музичний сервіс «Нотатки» також є у «Facebook», «YouTube» та «Spotify».

Маючи велику популярність, сервіс ледве встигає розміщувати на своїх сторінках всю ту цікаву інформацію та музичні новинки авторської української музики, які з’являються. На електронну пошту сервісу та до його сторінок у соціальних мережах надходить дуже багато запросів на розміщення кліпів, релізів, пісень, серед яких відбирається найкраще та найцікавіше. Тому відвідувач сайту може бути впевненим, що так багато такої цікавої інформації про сучасну україномовну музику він не знайде ніде, окрім «Нотаток».

Аудіокниги у «Нотатках»

Великим подарунком для відвідувачів «Нотаток» є розділ «Аудіокниги». У ньому також можна залишити свої коментарі про кожну розміщену книгу. Пропонуються твори самих різних жанрів від ділової літератури та фантастики до дитячих казок та фентезі. Знайдуть для себе багато цікавого й ті, хто цікавиться історією та біографічними книгами. Кожному буде цікаво знову зустрітися з такими авторами:

  • Джек Лондон та його «Жага до життя» нагадають, що треба жити всупереч всьому
  • Антуан де Сент-Екзюпері у «Маленькому принці», що ми відповідаємо за тих, кого приручили
  • Редьярд Кіплінг розповість у «Мауглі» про дружбу та вічну боротьбу добра зі злом

Музичний сервіс «Нотатки» - це скарб для людини, яка не бачить свого життя без української мови, без нової сучасної української музики, яка бажає прочитати вже знайомі книги великих авторів українською мовою, щоб відчути по-новому почуття головних героїв та події у книзі та житті.