Якщо людину турбують проблеми зі сном, часті мігрені або погане самопочуття через алкогольне сп’яніння, то у неї в аптечці обов’язково має бути гідазепам цей для полегшення симптоматики. Засіб здатен покращити самопочуття, проте варто бути обережними під час приймання, оскільки він викликає звикання. Придбати препарат можна в будь-якій аптеці, проте попередньо варто проконсультуватися з лікарем щодо доцільності застосування.

Що варто знати про лікарський засіб

Гідазепам є препаратом, що належить до класу бензодіазепінів, які використовуються для лікування різних розладів психічного стану. Він має анксіолітичну (проти тривожності), седативну (зайпокійливу), м'язорелаксуючу (розслаблюючу м'язи) та антиконвульсантну (проти судом) дію.

Лікарський засіб застосовується для лікування тривожних станів, панічних розладів, нервозності, бессоння, м'язових судом, судомного синдрому, а також в якості допоміжного засобу перед хірургічними процедурами або іншими медичними втручаннями.

Механізм дії медикаменту полягає у зв'язуванні з рецепторами бензодіазепіну в центральній нервовій системі. Це призводить до підсилення інгібіторного (гальмівного) впливу гамма-амінобутиричної кислоти, яка є природним компонентом нервової активності. Внаслідок цього знижується збудливість нервових клітин і забезпечується заспокоєння, зняття тривоги й розслаблення м'язів.

Гідазепам має широкий спектр дії та може викликати ряд побічних ефектів. Деякі з них включають сонливість, втому, зменшену увагу та концентрацію, зміни в зоровій сприйнятливості, м'язову слабкість, зниження кров'яного тиску, запаморочення, сухість у роті, погіршення пам'яті та координації рухів.

З якими ліками засіб несумісний?

Гідазепам не рекомендується комбінувати з іншими центральними депресантами, такими як алкоголь, опіоїди (наприклад, морфін, кодеїн) або інші седативні препарати, оскільки це може посилити їхні супресивні ефекти на центральну нервову систему і призвести до важких побічних реакцій, зокрема підвищену сонливість, проблеми з диханням та кров'яним тиском та навіть ввести в кому.

Важливо консультуватися з лікарем або фармацевтом щодо комбінації гідазепаму з будь-якими іншими лікарськими засобами, оскільки взаємодія може мати вплив на ефективність лікування та безпеку його застосування. Тому під час консультації варто дати чіткий перелік медикаментів, які зараз приймає пацієнт задля підбору найбільш ефективного та безпечного засобу.

Чому варто обрати Аптеку медичної академії?

Сервіс є одним з найбільших в Україні з продажу ліків не тільки онлайн, а й офлайн (у багатьох містах є фізичний пункт видачі замовлень). Послугами користуються не тільки звичайні споживачі, а й професіонали. Ось основні переваги сервісу:

  • зрозумілий сайт;
  • оперативна обробка замовлень;
  • доступні ціни;
  • можливість створення ліків за індивідуальним рецептом;
  • консультація від фармацевтів онлайн.

Розглянути асортимент продукції рекомендується на ama.dp.ua сайт аптека, де одразу можна зробити замовлення.