Робота виробничої компанії з виробництва паливних брикетів або іншого виду біологічного палива неможлива без застосування сушильного обладнання. Показовий приклад – стрічкові сушарки ECO Dryers, оформити замовлення на покупку яких можна на сайті https://rmpbio.ua/katalog/obladnannya-dlya-sushki/. Компанія «РМП Біоенергія» пропонує професійну допомогу при виборі обладнання. Плюс: можна замовити розроблення технічної документації силами співробітників інженерного бюро з 15-річним стажем.

Як працює стрічкова сушарка

Впровадження спеціальних конструкційних рішень забезпечує показову ефективність за адекватних енерговитрат. Для видалення зайвої вологи з паливних та інших видів брикетів використовують безперервний потік теплого повітря. За оцінками експертів, сушіння брикетів у природних умовах триває суттєво довше, що відбивається на роботі виробничої лінії та термінах виконання замовлення.

Особливості виконання:

  • модульна конструкція, що забезпечує якість видалення вологи;
  • стрічка з нержавіючої сталі (доступне застосування іншого матеріалу, несприйнятливого до впливу вологи) рівномірно транспортує брикети через секції;
  • використання вентиляторів допомагає регулювати температурні показники кожної секції сушарки.

Після сушіння готові брикети відвантажуються в спеціальний бункер. Додатково можна замовити використання рішень, що допомагають оперативно очистити стрічку від залишків сировини. Також доступне установлення систем оперативного охолодження брикетів.

Керування

Використання системи електроніки з великою кількістю чутливих датчиків допомагає контролювати роботу кожної секції сушильного обладнання. Можна встановити параметри вологості та температури, що дозволяє контролювати процес сушіння, враховуючи характеристики брикетів та тип використовуваної сировини.

Плюс: електронна система керування дозволяє налаштувати швидкість руху конвеєрної стрічки. Параметр можна змінювати протягом циклу сушіння, що допоможе досягти оптимальних показників готового продукту.

Порада експертів: щоб унеможливити передчасне вироблення ресурсу сушильного обладнання, важливо розв’язати питання періодичного професійного обслуговування. Плюс: фахівці радять розібратися з характеристиками матеріалів, які підлягають просушуванню у спеціальних умовах.