Інфляційні ризики спонукають багатьох шукати надійні способи збереження власних заощаджень. Для цього національну валюту переводять в більш стабільні види резервних валют: доларів США або ж євро, чи в популярну нині криптовалюту. Чому це зручно? Тому що в будь-який момент можна зробити зворотний обмін, та ще й заробити на курсі.

Криптовалюти є цифровими стартапами, що доволі успішні, та мають все більший попит не тільки серед інвесторів, а й у звичайних користувачів. Тому кожен охочий може купити usdt trc за uah з карткою visa в онлайн-обмінниках. USDT, Bitcoin чи Ethereum надійно поповнять інвестиційний портфель, та стануть запорукою від інфляції.

Де можна обміняти чи придбати криптовалюти

В нашій країні доступні валюти різних держав, та не існує заборони на їх обмін чи купівлю. Для фінансових транзакцій з криптовалютами створені наступні можливості та платформи:

  • легальні онлайн-обмінники, де доступна вся інформація про комісійний збір, та операції здійснюються дуже швидко;
  • криптобіржі у мережі, де можна купити будь-яку крипту, інвестувати та зберігати цифрові активи;
  • P2P платформи, що працюють без посередників;
  • спеціальні криптомати, де доступні декілька видів операцій — купівля крипти, та розрахунки цим активом;
  • офлайн-обмінники, які теж почали працювати з віртуальними активами.

Транзакції з криптовалютою доступні у більшості платіжних систем. Зберігають цифрові монети на спеціальних електронних гаманцях.

Продаж криптовалют та отримання грошей на карту банка

Обмінні пункти в мережі стали найдоступнішими засобами для купівлі та обміну криптовалют. При чому, обміняти крипту можна як на фіатні гроші, так і на інший вид цифрового активу. Транзакція проходить у визначеній послідовності:

  • користувач обирає вид обміну;
  • відправляє крипту зі свого гаманця;
  • отримує гроші по курсу на власну карту банка.

Слід довіряти перевіреним обмінникам, тому як в цій сфері вже достатньо шахраїв. Вони можуть діяти через телеграм-боти, чи іншими способами.

Що треба врахувати при здійсненні транзакцій? Крім відсотка обмінника будуть діяти умови карти банка. Якщо при зарахуванні комісія відсутня, або ж незначна, то при відправленні грошей відсоток буде доволі значним. Найменші фінансові втрати відбуваються при обміні між парами криптовалют. Перед проведенням фінансових дій треба врахувати всі статті витрат, й вибрати найвигідніший спосіб обміну чи купівлі криптовалют.