Рух HAND MADE стає все більш популярним та приваблює до себе велику кількість людей. Створення ексклюзивних товарів по індивідуальним дизайнам, використання екологічних матеріалів, творчій підхід відрізняє товари, вироблені  HAND MADE від тих, що виготовляються у масовому виробництві. Рух HAND MADE є у багатьох категоріях товарів. Це може бути одяг, меблі, іграшки, аксесуари, сувеніри, прикраси, подарунки до свят, товари для дизайну саду та приміщення, засоби гігієни, краси та багато інших товарів. Для усіх виробів цього популярного руху потрібні складові частини, які неможливо зробити своїми руками, але без яких виготовлений товар буде незакінченим або не зможе бути виготовленим. Популярний інтернет-магазин «FURNITURA» пропонує здесь ознайомитися із великим асортиментом фурнітури, за допомогою якої можливо зробити унікальні ексклюзивні подарунки та товари.

Оформити замовлення можна на сайті інтернет-магазину, додавши позиції до кошику. Також можна скористатися послугами електронної пошти або зателефонувати до магазину за телефоном і адресою, вказаними на сайті. При замовленні товарів на загальну суму 1000 грн доставка здійснюється безкоштовно протягом двох-трьох днів після оплати.

Асортимент товарів

Вже більше 15 років інтернет-магазин «FURNITURA» є найбільш популярним у своєї галузі. Великий асортимент товарів надає можливість не лише продовжувати займатися певним видом творчості у  галузі HAND MADE, але й, знайомившись із асортиментом магазину, дізнаватися про інші напрямки у цьому русі. Великий вибір товарів у магазині стає поштовхом до реалізації нових ідей та нових напрямків. Для покупців пропонуються такі види фурнітури:

  • Для шкатулок та картин
  • Для меблів та скляних виробів
  • Для дерев’яних та металевих заготовок
  • Різнокольорові блискітки та стрічки
  • Декоративні шнури та гудзики
  • Маленькі механізми, присоски та саморізи

Та ще багато інших видів фурнітури, з повним асортиментом яких можна ознайомитися на сайті інтернет-магазину.

Товари інтернет-магазину «FURNITURA» надають можливість людям виявляти свої творчі здібності, створювати унікальні предмети, підтримувати народні традиції, що зберігають культуру. Також рух HAND MADE підвищує екологічну та етичну свідомість людей, тому що товари створюються з меншим впливом на навколишнє середовище та виготовлені з екологічно чистих матеріалів. Інтернет-магазин допомагає втілювати свої ідеї та реалізовувати мрії.