Серед величезної різноманітності ролів почесне місце займає Філадельфія. На сьогодні це найпопулярніший та відомий рол, який заслужив на визнання завдяки своєму вишуканому смаку. Замовити смачні роли дуже легко, за для цього достатньо перейти за посиланням https://mikolaiv.sushi-master.ua/, та обрати страву на свій смак. Sushi Master в Миколаєві – це завжди висока якість продуктів та швидка доставка.

Давайте заглибимося в історію створення Філадельфії, а також дізнаємося, з чого його готують.

Історія створення ролу Філадельфія

Вперше поєднання сиру та риби в ролах застосував у 80-х роках американський кухар. На це його надихнув бейгл – бублик, начинками у якому виступали як солодкі інгредієнти, так і овочі з рибою. Найпопулярнішим поєднанням у бейглі на той момент був вершковий сир Філадельфія зі шматочками ніжного лосося. Зацікавившись цією смаковою комбінацією, кухар вирішив обіграти вид страви по-новому. Так і з'явилися всіма відомі ролі Філадельфія, які завоювали на сьогоднішній момент тисячі сердець у всьому світі. Тут https://mikolaiv.sushi-master.ua/menu/filadelfiya можна замовити доставку Філадельфії по Миколаєву.

Склад ролу Філадельфія

Сьогодні до складу ролу входять такі основні інгредієнти:

- рис для суші;

- вершковий сир;

- скибочка червоної риби;

- та підсушені водорості норі.

Ці інгредієнти абсолютно не заважають один одному, а навпаки роблять смак більш незабутнім. Кухарі багатьох закладів продовжують експерименти зі смаком, додаючи до стандартних продуктів нові: цибулю, огірок чи авокадо.

Приготування Філадельфії вимагає вправності. Наприклад, якщо переборщити з деякими добавками, можна зіпсувати страву. Не кожен рис підійде для приготування ролу і не кожен лосось зручний для нарізування потрібної форми. То чи не краще довіритися професіоналам та замовити страву у них?

Різновиди суші Філадельфія в Sushi Master

Sushi Master – це чудова смакова колекція, яка зібрана в одному місці. Оригінальні суші та роли, які готуються в закладі, припадуть до душі навіть найприскіпливішим гурманам. Замовивши Філадельфію в Sushi Master, ви повністю відчуєте той унікальний смак, який притаманний даній страві і зможете повною мірою насолодитися екзотикою азіатської кухні.

У нас представлені кілька варіантів усіма улюбленого ролу Філадельфія:

- з лососем;

- з вугрем;

- з тунцем;

- з креветкою.

Усі процеси приготування страв виконуються з урахуванням санітарно-епідеміологічних вимог. Продукти мають обов'язковий контроль якості.