На українському ринку складно знайти авто без серйозних пошкоджень за вигідною ціною. Дешевше його купити за кордоном та перевезти в Україну. Таким чином можна зберегти до 40% сімейного бюджету. Популярність американських автомобілів пов’язана з такими перевагами:

 • Гарною якістю машини. Вона залишається в гарному стані завдяки хорошим дорогам, акуратній експлуатації, регулярному технічному обслуговуванні, якісному пальному.
 • Повною комплектацією. Американці звикли до комфорту, тому їхні авто чудово оснащені. Для них клімат-контроль в салоні та автоматична коробка передач для комфортного водіння – звичайна справа. Салони часто мають ексклюзивний дизайн.
 • Не дуже високою ціною. В США деякі моделі після ДТП дешевше продати, ніж ремонтувати. Страхові компанії виплачують компенсації та забирають автомобіль, який продають за зниженою вартістю на аукціонах.
 • Маленьким пробігом. В середньому цей показник становить 20 тис. км. Будь-які маніпуляції зі спідометром караються законом, тому вказують точну кількість кілометрів.

Автомобілі з США мають чисту історію. В публічному доступі знаходиться вся інформація про машину. Українці купують класичні авто та сучасні електрокари. Придбати машину в гарному стані по вигідній ціні на автоаукціонах за кордоном допомагає компанія Bex Auto. Нижче розглянемо чотири найбільш популярні моделі

1. Nissan Rogue

Кросовер притягує погляд масивною радіаторною решіткою та збільшеними фарами. Салон просторий, розрахований на 5 пасажирів. Базова версія оснащена 4-циліндровим бензиновим двигуном на 2,5 л, який видає від 141 до 170 к. с. На ринку представлені комплектації з переднім та повним приводом. Максимальна швидкість авто обмежена 200 км/год, а першої «сотні» йому вдається досягти за 5,5-9 с. Об’єм багажника становить 1120 л.

2. Ford Fusion

Середньорозмірний седан класу D має повний або передній привід. Безпеку водія та пасажирів забезпечує комплекс Co-Pilot 360, який включає:

 • екстрене гальмування;
 • автоматичне перемикання ближнього та дальнього світла;
 • датчики сповіщення наближення транспорту у разі руху заднім ходом;
 • систему утримання авто в смузі руху;
 • контроль «сліпих» зон.

Автомобіль вирізняється комфортом при пересуванні на великій швидкості. При потужності двигуна від 175 до 352 к. с. машина розганяється до 100 км/год за 8,5-9,1 с. Залежно від комплектації швидкість складає максимум 202-212 км/год.

3. Volkswagen Passat

Авто випускається в 3 версіях – стандартний та підвищеної прохідності універсали, 4-дверний седан. Незалежна підвіска та кліренс висотою 14,5-17,4 забезпечують гарну стійкість машини, особливо при проходженні поворотів. Вона вирізняється:

 • потужністю бензинового двигуна від 150 до 220 к. с., дизельного – 240 к. с.;
 • максимальною швидкістю 225-246 км/год;
 • розгоном до 100 км/год за 5,1-19 с.;
 • витратою 3,8-5,3 л палива на 100 км (при русі по шосе);

Перевага цього автомобіля – наявність комплексу IQ.Drive, який включає системи допомоги водію. Це утримання авто в смузі, запобігання зіткненню. А також допомога при перестроюванні в іншу смугу.

4. Tesla Model 3

Цей електрокар завдяки незалежній підвісці та високій аеродинаміці підходить для агресивного водіння. Щоб розігнатися до 100 км/год, машині потрібно 3,7-5,9 с. залежно від комплектації. Вона оснащена батареями ємністю від 75 до 100 кВт⋅год, а запас ходу досягає 568 км. Максимальна швидкість обмежена 266 км/год. Базова версія включає круїз-контроль з автоматичним гальмуванням, 2-зонний клімат-контроль, 8 подушок безпеки, камеру заднього виду. Салон вміщує 5 пасажирів.