Якщо Ви хочете обрати якісну та цікаву літературу для власної дитини, обов'язково варто звернути особливу увагу саме на місце купівлі – магазин. Краще, якщо Ви вирішите купувати книжки безпосередньо на сайті видавництва. Саме зараз на сайті-магазині компанії «Ранок» Ви можете ознайомитися з величезним асортиментом сучасної літератури в різних жанрах для дітей від народження і дорослих. Як стверджують співробітники видавництва, наш магазин пропонує найширший асортимент якісної української та зарубіжної літератури, яка виготовляється у відповідності до сучасних тенденцій та має високі експлуатаційні властивості. Такі вироби мають гарний зовнішній вигляд, міцну обкладинку та довго слугують, навіть у тому випадку, якщо мова йде про книжки для найменших.

Якщо Ви вже визначилися з місцем купівлі книжки, як власне обрати сам твір? Чим керуватися в першу чергу, обираючи літературу для дітей різного віку, наприклад, якщо Ви хочете купити щось, що можна читати в 6? Спробуємо розібратися.

Література від 0 – універсальна та не дуже

Магазин видавництва «Ранок» сформував каталог книжок для дітей та дорослих, враховуючи різноманітні побажання та особливості літератури. Так, в першу чергу для того, щоб обрати підходящий твір, Ви можете використовувати спеціальний фільтр. Він допоможе визначити, твори, які підходять за:

  •  Віком;
  •  Жанром;
  •  Автором;
  •  Роком випуску;
  •  Форматом книжки;
  •  Типом літератури.

Отже, Ви можете обрати наприклад прозові твори для дітей від 7 років в жанрі оповідання. В такому випадку пошук самостійно сформує перелік книжок, які відповідають заданим параметрам. В такому форматі підшукувати книжки дуже легко, адже вікові та типові обмеження для книжок становлять основу. Плюс, можна вибрати літературу саме за авторством письменника або поета. Якщо Ви вже знаєте, який стиль полюбляє Ваша дитина та хотіли би придбати подібну літературу, можна сміливо зупинитися на виборі книжок саме за автором.

В деяких випадках, особливо, якщо мова йде про школярів, які вже вміють читати, обирати книжки краще разом. На сайті «Ранок» можна детально роздивитися фотографії того видання, яке сподобалося - для багатьох стане просто ідеальним варіантом книга Чарівні піжамки. В деяких випадках на сайті є не тільки опис та фотографій, а й відеоогляд, який допоможе детальніше роздивитися шрифт та ілюстрації, зрозуміти наскільки їх багато.