Самоклеючий папір: види та характеристикиІснує безліч носіїв, призначених для струменевих принтерів, крім звичних для нас офісних листів та фотопаперу. Вони використовуються не так часто, але про них необхідно знати, адже з ними ви відкриєте нові можливості вашого пристрою, які допоможуть вам. Так папір може служити вам не тільки для друку документів, таблиць і знімків, але і для створення етикеток і навіть реклами. Необхідно лише купити самоклеючий папір на сайті: mak.trade/fotopapir-samokle-nnya/.

Особливості носія

Самоклеючий папір відрізняється тим, що складається з чотирьох шарів – безпосередньо паперового, силіконового, клейкого та захисного у вигляді поверхневого матеріалу, який згодом знімається. Папір буває не лише білим, а й кольоровим, що розширює сферу застосування, крім того, є різні його формати. Залежно від типу покриття, виділяють кілька видів паперу, що самоклеїться. Так, папір може бути:

  1. Матовий – без покриття.
  2. Глянцевий та напівглянцевий – з покриттям, яке надає блиску.
  3. Металізований – з тонким шаром металевого напилення.

Термочутливий, що містить маленькі капсули з фарбою, що лопаються за певної температури. Такий папір ділиться на термоеко, що не має захисту від вологи і термотоп з спеціальним захистом не тільки від вологи, а й механічної дії.

Також окремим видом є винний папір, що може бути з різним видом покриття або без нього, і призначений для виробництва презентабельних етикеток для маркування пляшок, в які розливають алкоголь – вино, коньяк, віскі тощо.

Застосування самоклейки

Найпоширеніше застосування паперу, що самоклеїться - це створення етикеток. Вони потрібні як при виробництві, так і при продажу товарів різних категорій:

  • продуктів харчування;
  • одягу;
  • побутової техніки;
  • косметики та медикаментів.

Самоклеєння використовується як інформаційний носій, на якому покупець дивиться цікаву для нього інформацію – це може бути назва, компанія-виробник, дата виробництва, термін придатності, склад, розмір, інструкція з експлуатації, ціна.

Також, цей носій часто використовують для створення рекламної продукції, наприклад, оголошень, анонсів, афіш, реклами товарів та послуг з подальшим поклеюванням їх у спеціально відведених для цього місцях.

Папір, що самоклеїться, незамінний для тих, хто займається бізнесом, адже маючи його і струменевий принтер під рукою, можна друкувати етикетки або рекламу самостійно, без посередників, економлячи на цьому чималу суму грошей. Вам тільки потрібно визначитися, який вид самоклейки найбільше підходить для вирішення ваших цілей та завдань, купити його і почати друкувати.