Спочатку є безкоштовний інформаційний запис. Тут записуються медичні дані. Ми збираємо інформацію про ваш стан здоров'я, прийом ліків і можливі протипоказання до лікування.

Просимо Вас підписати відповідну заяву про згоду, якою Ви уповноважуєте нас на проведення лікування. Після інформаційного запису ви можете розпочати процедури або записатися на прийом пізніше. В ідеалі ділянку, яка підлягає обробці, слід поголити напередодні. Потім вас попросять зайти в процедурну кімнату, змінити одяг і лягти на процедурний стіл. Вам надають халат і рушники.

Ви отримаєте захисні окуляри під час сеансу. Тепер сеанс можна починати... Лікар по шкірі та лазеру позначає ділянки, які потрібно обробити. Наприкінці процедури вона нанесе гель чи пантенол на оброблені ділянки.

Нарешті ви отримаєте від нас інструкції щодо подальшої обробки. Ми порадимо вам крем для нанесення та готові відповісти на будь-які ваші запитання.

Чи існує небезпека чи ризик, пов'язаний з використанням лазера?

Немає. Лазер, який використовується для видалення волосся, випромінює червоне або інфрачервоне світло (залежно від типу використовуваного лазера). Це світло близьке до світла, яке випромінює гриль духовки. Не випромінюється випромінювання, яке могло б становити небезпеку для шкіри. Довжина хвилі, яка використовується для видалення волосся, є протилежною до променів, таких як ультрафіолетові або рентгенівські промені. За допомогою лазерів взагалі немає ризику раку.

Область, оброблена лазером, може виглядати червоною після лікування. Проте в деяких випадках це почервоніння зникає протягом декількох хвилин, в інших випадках через кілька годин. У рідкісних випадках після лікування можуть виникати незначні опіки або порушення пігментації, які знову зникають протягом кількох днів.

Лазерна епіляція болюча?

Біль є суб'єктивним і залежить від чутливості кожного клієнта та ділянки тіла, що обробляється. Ви відчуєте тепло і поколювання.

Відчуття болю триває всього кілька секунд, і біль виникає в момент, коли лазер видає свій імпульс. Якщо ви особливо чутливі та стурбовані тим, що лазерна епіляція надто болюча для вас, є способи значно зменшити біль. Пропонуємо Вам скористатися знеболюючим кремом. Це наноситься локально на ділянку, що підлягає обробці.

Які ризики лазерної епіляції?

Ризики лазерної епіляції дуже низькі, якщо лікування проводиться в хороших умовах. Першим ризиком лазерної епіляції є поява незначного опіку на шкірі після процедури. Не хвилюйтеся — це несерйозно та не становлять жодної небезпеки. Проте опіки можуть бути неприємними та непривабливими, доки не зникнуть. У зв’язку з цим ми рекомендуємо наносити гель алое вера на уражені ділянки, поки опік повністю не зникне.

Однак важливо зазначити, що поява опіків залишається рідкісним явищем. Другим ризиком лазерної епіляції є поява порушень пігментації. Під час лікування меланоцити, клітини, відповідальні за вироблення меланіну, який забарвлює шкіру, можуть бути знищені. Якщо вони знищені, «генерування» кольору шкіри клітинами більше не гарантується. Це називається гіпопігментацією. Як правило, така гіпопігментація призводить до появи плям, які світліші за початковий колір шкіри. Але з часом вони зникнуть.

І навпаки, більш темна шкіра називається гіперпігментацією. Саме тут на вашій шкірі можуть з’явитися більш темні плями. Ці порушення пігменту зазвичай зникають через кілька місяців.

Стаття була підготовлена:

експертами студії лазерної епіляції "Anatomia"

Веб сайт: https://anatomia-laser.com.ua/