Свого часу дуже багато батьків розпочинають замислюватися про необхідність встановити на дитячий смартфон батьківський контроль. Дехто звісно відверто не розуміє цього прагнення інших батьків оскільки цілком довіряє своїм дітям. Проте тут не все зовсім так однозначно. Якщо ви гадки не маєте, чи взагалі потрібно встановлювати батьківський контроль на дитячий смартфон, давайте розбиратися у цьому питанні детальніше.

Про що важливо пам'ятати?

Хто б і що вам не говорив, але встановлення батьківського контролю на смартфон дитини має кілька основних переваг з цілями. Перша з них полягає у можливості захистити дитину від несприйнятливого контенту. Завдяки батьківському контролю можна буде обмежити доступ дитини до віково незрілого та несприйнятливого або ж небажаного контенту. Наприклад, це можуть бути наркотики, агресивні ігри та безліч іншого матеріалу і інформації.

Додатково також варто пам'ятати, що ця функція дозволяє контролювати час користування смартфоном. Можна встановити ліміти на використання гаджету, що своєю чергою допоможе уникнути надмірного використання та забезпечити гармонійний баланс між офлайн активностями дитини та онлайн. В переліку інших переваг батьківського контролю також окремо слід відзначити наступні:

  • Захист від зловмисного контакту. Батьки завжди зможуть перевіряти та контролювати спілкування дітей в соціальних мережах з месенджерами, тим самим ефективно запобігаючи спілкуванню з незнайомцями та небажаному спілкуванню.
  • Батьківський контроль дозволить відстежувати геолокацію. Окремі програми цієї функції дозволяють батькам контролювати місцезнаходження дитини, що своєю чергою допоможе тримати під контролем безпеку малюка та бути впевненим у тому, що син чи донька знаходяться у безпечному місці.
  • Батьківський контроль також можна за потреби використовувати з метою навчання дитини безпечному та відповідальному користуванню технологіями. Батьки з дітками можуть завжди обговорювати обмеження та правила і разом встановлювати їх.

Ну і звісно це також гарний захист від шахраїв та зловмисників. Батьківський контроль дозволяє заблокувати доступ до всіх небажаних веб-сайтів з додатками, які можуть бути використані шахраями з метою атак на дітей.

Де саме в Україні найкраще купувати смартфони?

Якщо ви хотіли б купити своїй дитині або ж навіть для себе хороший смартфон і причому не за всі гроші світу, а також навіть якщо вам буде потрібна якісна й справно працююча побутова техніка з ломбарду, радимо звернути увагу саме на доволі відомий в онлайн просторі України інтернет-магазин ЗСШОП. Тут ви знайдете безліч різноманітних позицій на будь-які смакові вподобання з фінансовими можливостями.

Спеціалісти інтернет-магазину ЗСШОП пропонують увазі клієнтів можливість обирати для себе лише найкращу за якістю продукцію при цьому за найбільш доступними цінами. Тому не відмовляйте собі у приємному шопінгу, який буде вам по кишені.