Міастенія - це захворювання аутоімунного спектру, до якого більш схильні жінки до 40 років. Характерними особливостями стану хворого при міастенії є дуже сильне розслаблення волокон м'язів, що в свою чергу призводить до інвалідізації хворого. На сьогодні ця патологія вважається невиліковною і все, що може запропонувати класична медицина – це підтримання достатнього рівня життя пацієнтів з тимчасовими покращенням самопочуття.

При цьому фахівці сучасної клініки хронотерапії «Резонанс» готові запропонувати клієнтам якісні послуги лікарів, які протягом декількох десятиліть успішно покращують стан пацієнтів, хворих на міастенію. Методики хронотерапії вже позитивно зарекомендували себе у багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні – тисячі пацієнтів, яким вдалося покращити якість власного життя гарний цьому доказ. На практиці використання методик хронотерапії дозволяє пацієнтам не тільки зменшити прояви симптомів захворювання, а й усунути причину появи патології, стимулювати організм для відновлення та зміцнення. Записатися на первинну консультацію до спеціаліста або отримати більше інформації про особливості лікування в клініці «Резонанс» Ви можете на офіційному сайті за посиланням https://rezonans.net.ua/.

Характерні симптоми та причини міастенії

Враховуючи 2 форми захворювання міастенія симптоми матиме дещо різні. Так буває вроджена форма патології та набута і особливість протікання захворювання в кожному варіанті буде дуже сильно залежать від активності руйнування структур, які блокують нервово-м'язові імпульси. Саме цим буде викликаний прогрес захворювання. Важливо розуміти, що вроджена форма хвороби має стабільний розвиток і рідко ситуацію можна скорегувати. У випадку ж з набутою прогресування хвороби може бути викликане найрізноманітнішими факторами:

  • Перенесенням вірусних інфекцій.
  • Наявністю та прогресуванням інших аутоімунних захворювань.
  • Нестабільністю емоційного характеру, стресами.
  • Надмірними фізичними тренуваннями та перевтомою.
  • Появою новоутворень.
  • Проведенням хірургічних маніпуляцій.

Нерідко міастенію може стимулювати прийом деяких груп медикаментів. В будь-якому випадку саме своєчасна діагностика та виявлення захворювання зроблять більш ефективним лікування та будуть гарантувати пацієнту змогу стримувати прогрес хвороби. Незалежно від того, якою саме стала причина появи захворювання у Вашому випадку, симптоми, які повинні Вас насторожувати наступні:

  • Сильна слабкість в руках та ногах.
  • Неможливість зробити ковток.
  • Сильний біль в очах, не характерне положення повік, поява подвійного зображення в очах.
  • Поверхневе дихання, яке сильно ускладнене.

Варто зазначити, що лікування в класичному уявленні для міастенії залишається підтримуючим і рідко гарантує помітний результат. Досягти біль помітного ефекту та покращити стан пацієнта дозволяють сучасні прогресивні методики, які практикуються по всьому світу.

Методи лікування в клініці «Резонанс»

Якщо для Вас не за слухами відомо захворювання міастенія, лікування в класичній лікарні не дало очікуваного ефекту, не варто затягувати – звертайтесь до фахівців клініки хронотерапії «резонанс», які більше 20 років практикують дієві методики лікування фітопрепаратами та особливими терапевтичним техніками. Ці методи вже успішно випробували на собі пацієнти з ЄС, країн Азії та багатьох країн СНГ, вони мали відчутний ефект та допомогли суттєво покращити стан пацієнтів. Більше деталей та інформації легко отримати на сайті клініки за посиланням https://rezonans.net.ua/likuvannia-miastynii/.