Панорамні ділянки в Закарпатті

Ринок нерухомості Закарпаття різноманітний та  задовольнить потреби найвибагливішого покупця, будинки, квартири, смарт квартири, апартаменти, таунхауси продажем всіх цих типів нерухомості  займається наша агенція нерухомості Buy house,  але в 2023 році особливої популярності  набули панорамні земельні ділянки в Карпатах. Купляють панорамні ділянки переважно невеликих площ для будівництва невеликих будиночків , дуже часто це модульні або каркасні будинки які швидко будуються. Найкращі види на  гори в Закарпатті є в кількох районах області,  якщо ви шукаєте  саме таку ділянку, то наша агенція нерухомості Buy house може запропонувати Вам купити ділянку в Рахові або біля Рахова, Рахів це  гірський район який межує з Івано Франківською областю і найближче в Закарпатті  розташований до курорту Буковель, з Рахова  до Буковелю менше 50 кілометрів а ціни на нерухомість тут в рази дешевше. Панорамну ділянку купити в Закарпатті також можна і в інших районах  наприклад в Тячеві або Воловці чи купити ділянку в Шаяні з видом на гори. 

Нащо варто звернути увагу при купівлі  панорамної ділянки. 

Панорамних земельних ділянок з видом на гори в Закарпатті безліч, але   не всі підходять чи вигідні для купівлі та  будівництва. Вибираючи панорамну  ділянку  для будівництва звертайте увагу перше на цільове призначення, ділянка має бути для житлового, дачного  будівництва або хоча б для садівництва, купляючи ділянку сільськогосподарського призначення спочатку дізнайтесь чи зможете ви змінити її призначення чи передбачено це генеральним планом якщо ні то на вас чекають додаткові витрати на виготовлення документів потрібних для зміни цільового призначення, розписувати процедуру зміни призначення ділянки не  буду бо вже  багато про це писав, також варто звернути увагу  на дорогу  до ділянки, якщо ділянка в дуже в горах подумайте  про доїзд до неї взимку, зверніть також увагу чи далеко від ділянки лінія електропередач до якої можна буде підключитися.  

Альтернатива панорамним  ділянкам

Якщо ви дуже хочете з вікон свого житла  бачити гори але не маєте часу будівницьво та  догляд за  будинком ви можете наприклад купити  квартиру в Тячеві з видом на гори так  в  Закарпатті  це реально, квартири з гарними видами на гори  є в Тячеві, Рахові , Сваляві, Міжгір'ї . Якщо ви шукаєте  нерухомість в Карпатах  звертайтесь в агенцію нерухомості Buy house.