Відкриття власного кавового бізнесу, у тому числі кав’ярні, кавової точки чи кафе вимагає інвестицій не тільки в приміщення, але й наявності якісної техніки, яка на сто відсотків задовольнить очікування гостей. Кавовий апарат б/у – один з варіантів вирішення цієї справи. На цьому етапі закономірно виникає питання щодо місця придбання такої техніки, щоб інвестиція не викликала зайвих проблем. Цілком логічним буде придбання такої кавомашини в офіційному сервісному центрі ucoffee-machines.com, який займається не тільки продажем, але і ремонтом, до того ж має свій склад запчастин. Це є гарантією того, що кожна кавомашина проходить справжній техогляд. Професійні кавомашини, кавоварки для дому – все це можна придбати, попередньо визначивши свої потреби.

Що потрібно врахувати перед придбанням техніки бу?

Виходячи з майбутнього навантаження визначається тип кавомашини який доцільно придбати. Залежить і вибір від того, хто буде користуватись технікою – професійний бариста чи звичайний користувач-любитель кави. Якщо ваш варіант бізнесу це приготування різноманітної кави на замовлення та великий потік людей – тоді необхідно обирати серед професійних кавомашин. Якщо ж кава готується в офісі чи вдома – можна зупинити свій вибір на автоматичних, чи напівавтоматичних. Також варто звернути увагу і на майбутнє меню. Чи хочете ви пропонувати стандартні напої, чи можливо заснувати свої авторські рецепти.

Окрім цього, перед придбанням б/у техніки для приготування кави варто врахувати кілька важливих аспектів:

  • Стан техніки. Оцініть стан кавової машини. Переконайтеся, що вона не має серйозних пошкоджень або проблем, які можуть вплинути на її роботу. Попросіть майстра заключення про проведений огляд та у разі необхідності ремонт.
  • Модель та функціонал. Приділіть увагу можливостям техніки. Чи відповідає її функціонал вашим потребам та вимогам?
  • Запасні частини та обслуговування. Переконайтеся, що для обраної моделі легко доступні запасні частини та є можливість отримання сервісної підтримки. Зазвичай продаж такої техніки через сервісний центр означає, що кавомашина доступна в ремонті та для неї є можливим пошук запасних частин.
  • Ціна. Звісно, це об’єктивний показник. Проте звісно ціна повинна відповідати стану та можливостям техніки.
  • Гарантія. Дізнайтеся, чи передбачена гарантія або які умови сервісу.
  • Плановане навантаження. Врахуйте, яке навантаження буде на техніку. Обирайте ту, яка відповідає прогнозованому обсягу роботи.
  • Досвід користування. Якщо можливо, дізнайтеся про досвід користувачів цієї моделі техніки.
  • Можливість тестування. Якщо можливо, спробуйте техніку перед придбанням, щоб переконатися, що вона працює належним чином та вам зручно нею користуватись.
  • Відомість бренду. Перевірте, наскільки відомий бренд виробника та заявлена модель.

В будь-якому разі, вибір техніки повинен бути свідомим. Так ви забезпечите її довге функціонування, задоволення від покупки та відсутність необхідності в найближчий час знову повертатись до цієї теми. Проте не забувайте про обов’язкову процедуру догляду та контроль технічного стану.