Їх створили ще в Стародавньому Єгипті, оцінили в епоху Відродження та дали нове життя в ХХІ ст. в модних колекціях Balenciaga та Chanel. Золоті фалангові каблучки стали символом довершеної краси, який може дозволити собі кожен. Саме в них втілилася вся глибина дизайнерської фантазії, ювелірний каталог переповнений моделями, від яких не відвести очей.

В чому ж секрет успіху? Так, фалангові кільця менш залежні від розміру, їх можна вдягати на різні пальці, комбінуючи з офісним костюмом чи вечірньою сукнею. Особливу любов ці прикраси здобули серед молодіжних культур – хіпі, панк, рок. І їм є чим здивувати!

Фалангові каблучки з золота 585 проби

Можливість поєднувати різні варіанти дизайну та кольори зробила кільця на фалангу універсальними. З ними можна і треба експериментувати, адже комбіноване золото в них здатне проявити всі принади щирого блиску. Також можна одягати різні каблучки на різні пальці, пам’ятаючи про правило семи – саме стільки прикрас доречно носити на одній руці.

Нині купити фалангову каблучку – вдала ідея для сучасної жінки. Варто лиш подбати про зовнішній вигляд та здоров’я рук, зробити ненав’язливий манікюр, уникаючи занадто довгих нігтів. Власницям довгих пальців взагалі ні про що не треба хвилюватись – їм пасуватимуть так звані міді-кільця, одягнені на перші фаланги вказівного та безіменного пальця. Третю прикрасу обирають для середнього пальця, на другу фалангу. До речі, ці прикраси можна легко поєднувати з обручкою чи золотою каблучкою на заручини.

Та навіть якщо жіночі пальці коротші, можна обрати дві тонкі каблучки на один палець. Найчастіше носять кільце на весь палець для вказівного, щоб привертати увагу кожним рухом. В Києві можна зустріти на вулиці дівчат, одягнених в молодіжному стилі, які носять фалангові прикраси оригінального виконання.

Якими бувають фалангові каблучки з золота

Попри невеликий розмір ці прикраси приваблюють несподіваним втіленням ідей. Можна відшукати як каблучки під вінтаж, так і футуристичні варіанти. Кожна з них – окремий шлях до прекрасного.

  • Найпоширеніша вставка в таких ювелірних виробах – фіаніти. Оздобленою може бути лише частина складного кільця. Як правило, це або окремі вставки, або доріжка каменів, іноді багаторядна. Всі ці різновиди поєднуються в подвійні каблучки з яскравим оформленням.
  • Ще більше свободи можна розкрити, вдягаючи потрійні фалангові каблучки. Їхні частини відрізняються кольором золотого сплаву або вставками, виграючи на контрасті білого, жовтого та чорного. Варто зазначити, що ціна таких прикрас приємно здивує, особливо якщо вчасно скористатися акційними пропозиціями.
  • Популярність незмінно втримує каблучка на 2 фаланги. Можна обрати різний варіант з’єднання частин – з ланцюжком, рухоме, нерухоме. Деякі прикраси мають незамкнену форму, що дозволяє адаптувати їх під різний розмір пальців.
  • Крім традиційних обідків виділяються пружинки, які вигадливо охоплюють фалангу. Каблучкам надають вигляду змії, прикрашають символом нескінченності, ритму серця чи конюшини.

Справжня скарбниця фалангових перстнів чекає в інтернет-магазині «Золотий Стандарт». Тут можна купити оригінальні прикраси, створюючи власний неповторний образ. Для зручності сайт пропонує різні варіанти оплати та доставки в Україні, зорієнтуватися в яких допоможуть досвідчені менеджери.