Мережева торгівля наразі набуває грандіозної популярності. Дедалі більша кількість підприємців орієнтуються на онлайн-платформи, які допомагають масштабувати бізнес. Відкриття інтернет-магазину може вирішити перелік питань, забезпечуючи конверсію, зростання продажів та цільової аудиторії. Варто звернутися до професіоналів студії БАСТ, щоб створити інтернет магазин під ключ.

Замовлення під ключ: чому послуга популярна

Замовлення інтернет-магазину під ключ є популярним рішенням для підприємців, які хочуть швидко запустити свій бізнес в онлайн сфері. Подібний підхід передбачає повний супровід: від зародження ідеї до запуску готового магазину, який правильно функціонує, з його подальшим розвитком, підтримкою.

Що приваблює клієнтів у замовленні інтернет-магазину під ключ? Для такого рішення є кілька вагомих причин.

  • Замовники зберігають свої сили, час, не витрачають ресурси на самостійне рішення складних технічних завдань.
  • Замовлення під ключ гарантує привабливий дизайн та зручний функціонал, повну сумісність майбутнього магазину із ринковими вимогами.
  • Не можна заперечувати наявність досвіду, спеціалізованих знань у команди фахівців, які працюють над створенням магазину – професійний підхід сприяє ефективному розвитку бізнесу.

Алгоритм розробки інтернет-магазину

Створення інтернет-магазину під ключ передбачає кілька етапів.

  • На старті здійснюється аналіз цільової аудиторії, ринку, діяльності конкурентів. Це необхідне для формування стратегії розвитку, особливостей магазину. Замовнику необхідно визначитися з дизайном, іншими важливими параметрами щодо функціоналу.
  • Наступний етап – розробка технічного завдання з докладним описом побажань клієнта, переліку функцій, які потрібно реалізувати в інтернет-магазині. На цьому етапі відбувається проектування структури, розробка дизайну, інтерфейсу замовлення товарів, інтеграція корисних функцій – наприклад, платіжних систем.
  • Третій етап передбачає програмування інтернет-магазину, створення функціоналу. Після цього проводиться тестування та налаштування, що допомагає переконатися у роботі без збоїв.
  • Четвертий етап – безпосередньо запуск магазину, переміщення сайту на хостинг із перевіркою працездатності. З метою поліпшення позиції в пошукових системах застосовують seo-оптимізацію. На даному етапі важливо проводити тестування функцій перед офіційним запуском.

У результаті замовник отримує повноцінний інтернет-магазин із легкою навігацією, якісним дизайном, зручними функціями фільтрації, пошуку товарів. Ним можна ефективно керувати, отримуючи консультації від розробників надалі.

Секрети функціональних сайтів

Існує кілька секретів створення функціональних інтернет магазинів, які можуть забезпечити зростання продажів.

  • Отже, у пріоритеті мають бути зручності використання та навігація. Якщо покупець легко знаходить потрібні товари і швидко оформляє замовлення – це великий плюс: швидше за все, «гарячі» клієнти ще не раз повернуться на ваш сайт.
  • Важливо створити прив'язку до соціальних мереж. Клієнт зможе поділитися покупкою з друзями, тим самим створюючи рекламу вашому магазину. Не варто забувати про аналітику: відстеження дій клієнтів значуща складова успіху.
  • Важливий момент, що дозволяє виділити ваш магазин на тлі сайтів-конкурентів – брендування. Для зміцнення впізнаваності бренду важливо використовувати фірмові кольори та логотип у дизайні. Виділитися серед конкурентів допоможе написання карток товарів, що запам'ятовуються. Варто використовувати фірмові шрифти, символи у дизайні, завершуючи формування єдиного стилю.

Послуга розробки інтернет-магазину під ключ у Києві і не тільки дуже популярна. Звертайтеся до професіоналів, щоб стати власником інтернет-магазину, який якнайкраще відповідає специфіці вашого бізнесу.