Будь-який сучасний двір повинен бути добре захищеним від проникнення сторонніх осіб, та водночас мати стильний зовнішній вигляд. Саме тому, обираючи для будинку сталеві огородження, варто приділяти увагу як їхній якості, так і дизайну. Щоб знайти ідеальні металеві паркани для конкретної приватної території, необхідно спершу ознайомитися з трендовими рішеннями від провідних виробників. Які варіанти виготовлення огорож наразі є найцікавішими та вартими уваги, розкажуть спеціалісти компанії «ВОРОТА 24». Серед них будуть представлені моделі, що пасуватимуть до обʼєктів у стилях «класика», «мінімалізм», «хай-тек» і не тільки.

Сучасні дизайнерські рішення при виготовленні огорожі з металу

Трендовий забор для приватного будинку може бути ґратчастим, суцільним або ж комбінованим. Що це означає? Секції, з яких складаються сучасні металеві огорожі, мають відповідне заповнення. Для зашиття сегментів можуть використовуватись сталеві елементи, які утворюють решітку, спеціальні профілі жалюзі, а також панелі з перфорацією чи без (суцільного формату). При цьому вони виступають як самостійне рішення або ж комбінуються один з одним для отримання нестандартного стилістичного ефекту.

Основні серії парканів select – обираємо популярні моделі секцій

Особливий попит через досконале співвідношення ціни та якості мають ворота та огорожі в порошковій фарбі. А саме – ті, що випускає провідний український виробник SELECT. В асортименті представлені трендові металеві паркани жалюзі, а також моделі з ґратчастим та суцільним зашиттям у європейському стилі.

Власники сучасних приватних будинків, які дбають про підвищену приватність території, обирають секції огорожі з модельного ряду PANEL. Представлені паркани виробництва SELECT мають суцільне заповнення мінімалістичними сталевими панелями, завдяки чому виглядають солідно та естетично. Також особливо популярними серед власників котеджів є сталеві огорожі ранчо та жалюзі.

Вироби з колекції JALUZI мають заповнення спеціальними оцинкованими профілями, що встановлюються горизонтально та під певним кутом нахилу. Хоча фактично таке зашиття не є суцільним, кожна жалюзійна секція з металу закриває приватну територію від огляду сторонніми особами. При цьому зі сторони двору крізь панелі буде видно, що відбувається за межами ділянки.

Що ж до огорож в стилі ранчо, вони представлені у декількох серіях продукції виробника, та мають різні варіації виконання. Якщо ви віддаєте перевагу нестандартним моделям з решіткою, зверніть увагу на оцинковані панелі для паркана серії DECO LINE. Вони характеризуються напівпрозорим заповненням сталевими профілями, які відрізняються за висотою та чергуються у певному порядку для створення оригінального ґратчастого ефекту. Щільніше зашиття мають вироби з каталогу https://vorota24.com.ua/ogorozhi-zabory-parkany/, запропоновані в колекціях LINE, PLUS LINE та WOOD LINE. Ключова різниця між ними полягає у висоті сталевих планок (середня чи збільшена), що використовуються для заповнення секцій. Особливістю панелей з колекції WOOD LINE є стилізація сталевих поверхонь під натуральну деревину. У господарів, які полюбляють саме природні матеріали, а не їхню імітацію, улюбленими стають огорожі з лінійки GABION. Вони виконуються з натурального каменю, котрий закладається в сталеву оцинковану клітку. Серед переваг габіонів – естетика, непрозорість, практичність, довговічність та візуальна універсальність.

Господарі, які прагнуть обирати для себе ексклюзивні вироби, часто вирішують купити паркан, виготовлений за технологією лазерного різання металу. Такі моделі виробник SELECT пропонує у лінійці CREO. Панелі огорожі з ефектними наскрізними візерунками не обовʼязково обирати з каталогу. За бажанням можна замовити розробку повністю індивідуального дизайну з урахуванням особистих вподобань.

Які переваги мають секції металевого паркану з цинковим покриттям?  

Огорожа, що виконана зі сталі, повинна бути захищеною від агресивних атмосферних впливів, адже від цього залежить тривалість терміну її експлуатації. Саме цинкування воріт та парканів забезпечує виробам чудову стійкість до корозії, додатково зміцнюючи метал. Покриття надійно захищає огорожі від утворення іржі, завдяки чому вони зберігають гарний вигляд та функціональність протягом тривалого періоду часу, не вимагаючи ремонту чи заміни. В умовах високої вологості та агресивного клімату оцинковані вуличні конструкції не потребуватимуть особливого обслуговування, а отже й додаткових грошових витрат.

Порошкове фарбування металевої огорожі – якісне покриття за європейськими стандартами

Щоб фабричні паркани для будинку SELECT радували власників довговічністю та естетикою, їх піддають особливій комплексній обробці. На завершальних етапах виробництва огороджувальні панелі з металу не лише оцинковують, а й наносять на них якісний порошковий барвник. Фарба забезпечує додатковий захист сталі від утворення корозії, надаючи поверхням гарний, рівномірний, а головне – стійкий відтінок. Покриття зберігає досконалий колір навіть під впливом ультрафіолетового випромінювання, не тьмяніє та не тріскається. До того ж порошкова фарба є більш екологічною порівняно з традиційними барвниками, адже вона містить менше розчинників.

Як замовити трендові сталеві паркани для котеджу виробництва select?  

Плануєте встановити на приватній території дійсно якісну, надійну та стильну огорожу? На сайті торговельно-виробничої компанії «ВОРОТА 24 Київ» можна замовити індивідуальне виготовлення парканів, а також професійний монтаж під ключ. Досвідчені консультанти завжди допоможуть підібрати ідеальні розміри сталевих оцинкованих секцій, та розрахують вартість огорожі з урахуванням конкретних габаритів, кількості панелей, заповнення та дизайну. Для негайного уточнення деталей можна звʼязатися з фахівцями компанії за номером +38 (067) 690-24-24 чи +38 (050) 510-24-24.