У будь-якій медичній установі, незалежно від її розмірів та спеціалізації, завжди необхідні зручні шафи для зберігання як документації, так і для інструментів, медикаментів, медичних препаратів та обладнання. Також для персоналу потрібні шафи для халатів та робочого одягу. У кабінетах керівників зазвичай встановлюються шафи з сейфами для зберігання важливої документації та інших потреб. Медичний маркет «ITMED» пропонує шафи медичні у великому асортименті, виконані з урахуванням особливостей використання у лікарнях із застосуванням матеріалів, які легко миються та дезинфікуються. Також пропонуються повністю металеві шафи. Медичний маркет «ITMED» пропонує медичні шафи таких виробників, як «Атон», «Заповіт», «Омега», «Медромсервіс» та «АЛЮМІКС». Вони можуть використовуватися для зберігання засобів невідкладної допомоги, для засобів дезинфекції, для матеріалів для перев’язування, для документації, для ліків або для зразків біологічного матеріалу. За потребою у шафи можуть бути встановлені тримачі або лотки та інші додаткові пристрої для зручності та оптимального використання наданого простору.

Асортимент медичних шаф

У медичному маркеті «ITMED» пропонується більше сорока моделей шаф, серед яких є такі види:

  • Для зберігання медикаментів
  • Модульні навісні з дверцятами та без дверцят 
  • Одностулкові та двостулкові медичні з полицями та прозорими або непрозорими дверима
  • Двостулкові медичні з полицями
  • Одностулкові та двостулкові палатні
  • Матеріальні, для білизни та одностулкові для халатів
  • Медичні одностулкові та двостулкові з сейфом
  • Суцільнометалеві подвійні

Для кожного типу шаф на сайті надається його повна характеристика, матеріал виготовлення фасаду та полиць, наявність підсилення на фасадах та кутах, товщина матеріалів, габаритні розміри шафи та виробник. За побажанням замовника до кожного типу шафи можна замовити встановлення замку на двері з ключами. Також надаються рекомендації щодо застосування шафи в залежності від потреб. Наприклад, у  однієй й теж моделі шафи можна зберігати файли з  документацією, лікарські препарати, інструменти, медичне приладдя та інше. Наявність гігієнічного покриття полиць, яке легко миється та дезинфікується, забезпечує потрібні умови для зберігання.

При замовленні товарів на певну суму покупцю надається безкоштовна доставка, а при реєстрації на сайті та створенні особистого кабінету – індивідуальні пропозиції та бонуси, які надають можливість вигідно придбати необхідні товари у медичному маркеті «ITMED».