Сьогодні багатьом українцям, як ніколи потрібні антистрес хобі, які дозволяють відволікатися від щоденних новин та турбот. І серед останніх трендів виділяються креативні способи створення інтер’єрних картини власними руками: алмазна мозаїка та живопис за номерами. У кожного із них є свої цікаві переваги, які полонять серця як дорослих, так і дітей.

Наприклад, картина за номерами — натхненна задумка, яка дозволяє відчути себе справжнім художником всім бажаючим! У спеціальні набори для малювання додано всі потрібні аксесуари, які потрібні для творчості. Ви відкриваєте обраний комплект, берете склянку води, щоб мити пензлики і поринаєте у світ барвистих акрилових фарб! Поступово, слідуючи підказкам на полотні у вигляді цифр, замальовуєте сегменти на ескізі потрібними відтінками і бачите, як «оживає» романтичний пейзаж, натюрморт із квітами, фруктами, ягодами, портрет милої незнайомки чи відомого героя із улюбленого фільму…

З картинами за номерами немає меж вашій фантазії, адже каталог наявних на сьогодні пропозицій налічує тисячі унікальних ілюстрацій, репродукцій відомих художників та популярних на сьогодні робіт українських майстрів. Також останнім роками стало затребуваною послуга по виготовленню індивідуальних портретів, назва якої картина по номерам по фото. Ви надсилаєте дизайнерам свою власну або сімейні фотографію і на її основі розробляють і створюють набір для малювання. Погодьтеся, така ідея здатна стати незабутнім подарунком до будь-якого свята вам чи вашим близьким.

Вибираючи свою першу картину-розмальовку варто знати декілька важливих правил і особливостей, якими відрізняються ці товари. По-перше, в Україні є декілька виробників і брендів, чиї набори легко купити онлайн. У кожного із них свій підхід до комплектації розмальовок, тому є пропозиції, як для початківців, так і наполегливих живописців-самоучок. Схеми у картин відрізняються розмірами, матеріалом полотна, рівнями складності ескізу. Крім того, є стандартні комплекти, преміум пропозиції із кольоровим полотном, картини на дереві, ДВП тощо. Всі ці відмінності мають бути вказані в описі картини.

Що стосується вибору трендових сюжетів, то він здивує і дорослих, і школярів! Звісно, популярними завжди були і є панорами різних міст світу, портрети відомих акторів, ілюстрації із тваринами та птахами, абстракції. Серед унікальних картин виділяються адаптовані репродукції Емі Джадд, на яких зображені жінки із квітами, чорно-білі пейзажі столиць Європи і, звісно, патріотичні картини з українською тематикою. А серед підлітків улюбленими стали картини по номерам аніме із персонажами їхніх улюблених книг чи серіалів.

Якщо ви раніше не малювали картини за номерами, то саме час спробувати освоїти це захопливе і натхненне хобі. Ви своїми руками створите шедевр, який здатен стати предметом вашої гордості!