Оформлення спальні є достатньо важливим завданням, оскільки від цього залежить ваше емоційне самопочуття: завжди приємніше перебувати в гарному й комфортному приміщенні. Для того щоб не обирати кожен елемент обстави окремо, виробники меблів пропонують спальний гарнітур. Проте, що це таке і які компоненти входять до нього?

Спальний гарнітур – що це

Сучасний спальний гарнітур є спеціальним комплектом меблів для спальні. Він містить предмети меблів, які виконані в одному стилі й кольорі. Це значно спрощує завдання вибору кожного елементу, адже є можливість знайти все й одразу.

Основними перевагами такого набору є наступні:

  • поєднання всіх предметів меблів між собою;
  • економія грошей та часу на пошуки;
  • в комплекті підібрані всі необхідні меблі.

Залишається тільки вирішити, в якому конкретно стилі буде виконаний такий комплект. Під час покупки варто визначитися зі своїм бюджетом. Кожен варіант виготовлений з різного матеріалу. Це означає, що ціна буде меншою або більшою, в залежності від основного матеріалу.

Наприклад, вартісними в магазинах є спальні гарнітури з натурального дерева, оскільки вони відрізняються стійкістю, якістю та довговічністю. В будь-якому випадку рішення купити спальний гарнітур буде правильним. Вартість таких товарів на ринку відрізняється, в залежності від виробника та характеристик.

Сучасні спальні гарнітури – які предмети меблів входять до складу

До основних елементів, без яких комплект традиційно не вважається цілісним, входить:

  • ліжко;
  • приліжкова тумба;
  • шафа;
  • комод;
  • трельяж.

Ліжко є основним елементом гарнітура. Сьогодні великої популярності набирають екземпляри, які не мають узголів’я та ніжок. Відсутність першого елементу пояснюється тим, що людина може спати у будь-якому положенні без проблем. Відсутність ніжок дозволяє зекономити простір та розмістити під ліжком шухляди, куди кладуть речі: такий варіант є досить розумним рішенням для невеликих спальних кімнат. Цікавим вибором буде ліжко з ДСП або МДФ. Цей матеріал виглядає оригінально й зі смаком.

Також спальний гарнітур з дерева користується особливою популярністю, оскільки він без проблем витримує навантаження та є екологічним. Вказаний варіант ідеально підійде для дитячої кімнати. Якісні спальні гарнітури з натурального дерева можуть бути створені з різних порід. Найміцнішими вважаються дерев’яні спальні гарнітури з дуба: можна бути впевненими, що вони прослужать декілька десятків років.

Приліжкові тумби є ще одним обов’язковим атрибутом, адже вони забезпечують комфорт. Зазвичай вони розташовуються з обох боків ліжка. Це допомагає оптимізувати простір та використовувати їх як спосіб зберігання конкретних предметів. Якщо в будинку немає гардеробної, то це не проблема: можна спальний гарнітур купити з шафою. Такий вид меблів характерний наявністю безлічі відсіків та додаткових поличок, де зберігається одяг.

Шафа-гардероб є містким варіантом для розташування великої кількості речей. Але якщо у вас маленька кімната, то слід подумати про спальні гарнітури з шафою купе через їх практичність. Частіше за все шафи просто стоять на підлозі. Проте зараз зустрічаються варіанти, коли меблі кріпляться прямо на стіну, хоча подібне рішення не має великої кількості фанатів.

Комод є предметом меблів, який дуже схожий на шафу, але призначається для зберігання не такої великої кількості речей. Вони здатні вдало оформити будь-який інтер'єр кімнати та доповнити його.

Всі сучасні спальні гарнітури виконані в різних стилях, вам самим потрібно обрати, який найбільше пасуватиме до кімнати. Трельяжі є прекрасним доповненням, це тумбочка зі встановленим дзеркалом вздовж стіни. Коли приміщення маленьке, то такі меблі розміщуються в куті кімнати. Загалом, це нагадує туалетний столик з трьома частинами дзеркала – центральна нерухома та два бічні можуть закриватися.

Також люди можуть додавати ще певні компоненти в гарнітур, які імпонують їм по стилю. Під час вибору комплекту варто звертати увагу на розмір вашої кімнати та свої власні уподобання, щоб зробити оформлення більш вдалим та гармонійним. Колір грає особливу роль, адже спальні гарнітури білого кольору або іншого нейтрального є універсальним рішенням. Будь-які білі спальні гарнітури або темні пасують до кімнат з пастельними відтінкамиє.

Замовити та купити спальні гарнітури з натурального дерева або будь-які інші меблі можна на сайті https://shopomag.com.ua/ інтернет-магазину «Шопомаг».