Люди – творчі створіння. З року в рік ми придумуємо приголомшливі винаходи та гаджети, які роблять життя надпростим або просто найцікавішим! У цій статті зібрані деякі з останніх винаходів з усього світу.

З давніх часів винаходи змінювали наше життя на краще. Отже, кілька минулих років подарували безліч дивовижних відкриттів, про які вам слід знати. Чи чули ви коли-небудь про них? Перевірте свої знання та поповніть їх, якщо якісь винаходи пройшли повз вас.

Вдосконалені слухові апарати

«Starkey Livio AI» – це розумний слуховий апарат, який може стати справжнім подарунком для тих, хто цінує компактний дизайн і любить новітні технології.

Livio AI – перші у світі мультифункціональні слухові апарати. У поєднанні з мобільним додатком Thrive hearing control, вони дають користувачам можливість передавати дані на свій смартфон і зі свого смартфона, вимірювати свою фізичну і розумову активність, перекладати на 27 мов під час розмови, фіксувати падіння, програмувати оповіщення та нагадування і багато іншого.

Це слуховий апарат, трекер здоров'я та особистий помічник в одній особі. З технологіями Livio Edge AI сила штучного інтелекту у вас під рукою, надаючи вам неперевершену якість звуку в найскладніших звукових ситуаціях.

Valve index

Одним з головних відкриттів не такого далекого минулого стала технологія віртуальної реальності. Зараз вона використовується, практично, у всіх сферах, будь то охорона здоров'я, навчання або архітектура. І все ж перше місце у використанні ВР залишається за іграми. Деякі вважають, що віртуальна реальність стане майбутнім розваг. Тепер майже в будь-який ігровий жанр можна грати у віртуальній реальності, від перегонів з Need for Speed No Limits VR до гри в Тетрис і навіть в покер з Tetris Effect VR і PokerStars VR відповідно.

Valve Index – це вибір для гравців, які серйозно ставляться до ігор у віртуальній реальності. Хоча він не є автономним і вимагає облаштування кімнати з кабелями, це найкращий досвід віртуальної реальності, який ви можете отримати прямо зараз. Завдяки подвійним РК-дисплеям 1440x1600 з частотою кадрів до 144 Гц, стереокамерам з глобальним затвором 960x960 і масиву подвійних мікрофонів Valve Index може багато чого запропонувати.

VR шолом Valve віртуальної реальності – відмінний пристрій, який надає максимальне занурення в ігровий процес. Valve Index має революційні контролери, аналогів яким зараз немає, якісний звук і гарне зображення. При розробці ігор і додатків для віртуальної реальності завжди орієнтуються на цей шолом.

Лампочка, яка стежить за здоров'ям

Лампочка Sengled виглядає як пристрій з майбутнього – вона дозволяє відстежувати показники здоров'я людини, яка знаходиться в приміщенні. Девайс використовує особливий радар FMCW, що випромінює хвилі, які знімають показники пульсу, температури тіла та відстежують якість сну. У разі, якщо користувачеві стане погано, лампочка повідомить про це його родичам або викличе швидку допомогу.

Розумну лампочку можна використовувати і як інструмент для охорони будинку. Якщо девайс зафіксує присутність людини у квартирі, то він повідомить про це господаря. Якщо розставити такі лампочки у всьому будинку, пристрій дозволить непомітно контролювати поведінку домашніх і повідомляти про надзвичайні події всередині квартири.

Зарядка із захистом від підслуховування

Вважається, що серед гіків досить велика частка людей, стурбованих питаннями приватності. Якщо вірити цьому, то бездротовий зарядник Pozio Cradle знайде свою аудиторію. Пристрій являє собою зарядку з нішею під смартфон. У поглибленні знаходиться безліч крихітних отворів, через які подається білий шум.

Коли користувач ставить телефон на зарядку, аксесуар, крім свого основного призначення, починає шуміти. Людське вухо не вловлює цей шум, зате він впливає на мікрофони смартфона. Якщо хтось дійсно прослуховує смартфон, то він не почує нічого, крім мірного шипіння. За словами творців, пристрій Pozio Cradle повністю безпечний: у нього немає ні мікрофона, ні можливості підключення до Інтернету.

Ігрова миша з SSD-накопичувачем

Багато моделей ігрових мишок мають вбудований накопичувач. Вбудована пам'ять потрібна для збереження конфігурацій – для цього завдання зазвичай вистачає декількох мегабайт. Компанія Adata пішла далі та представила першу мишу з SSD-накопичувачем на терабайт. Куди стільки? На ній можна зберігати бібліотеку ігор і переносити між різними комп'ютерами. Миша-флешка має додатковий порт USB-C і може передавати дані зі швидкістю 985 мегабайтів в секунду.

 

Ймовірно, перші користувачі знайдуть інше застосування для пристрою – портативний SSD для швидкого перенесення особистих даних або резервного копіювання. Теоретично можна розмістити всередині миші цілий міні-комп'ютер з процесором, материнською платою та акумулятором, щоб в подорожах можна було попрацювати за будь-яким вільним монітором або телевізором.